equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

‘ZUMBA’ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

 
‘ZUMBA’ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

Silifke Belediyesi’nin Zumba Kurslarına Yoğun İlgi

Silifke Belediyesi tarafından 2018-2019 kurs dönemi kapsamında düzenlenen ‘Zumba Kursu’ kadınların ilgi odağı oldu.

‘ZUMBA’ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

Kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere verdiği desteği hız kesmeden sürdüren Silifke Belediyesi, son yıllarda popülerliğini arttıran ve müzikle sporun vücut bulduğu bir fitness programı olan Zumba kursunu sürdürüyor.

 

“Kentimizde her yaştan vatandaşımıza sosyal yaşamlarını renklendirecek bir uğraş, bir spor dalı ve kurs edindirmek arzusundayız’ diyerek açıklamada bulunan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Tüm vatandaşlarımızın sağlıklı bir yaşam geçirmeleri ve sosyalleşmeleri için bu tarz kurslar açmaya devam edeceğiz. Kayıt aşamasında bile yoğun ilgi gören sporla müziğin birleşmesiyle daha da eğlenceli hale gelen zumba kursu ile kursiyerler hem dans edecek, hem de eğlenerek zinde kalacak. Emeği geçen ve katkı sunan eğitmenlerimiz ile kursiyerlerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Zumba kursunun devam etmesinden son derece mutlu olduğunu ifade eden ev hanımı Emine Özdoğan, “İnsanların bir araya geldiği çok güzel bir etkinlik oldu. Bu spor sayesinde dans etmek, egzersiz yapmak ve yeni arkadaşlar edinmek bizler için güzel bir fırsat. Vatandaşlarımızın ilgisi ve katılımı çok güzel. Silifkeliler olarak zumbayı çok seviyoruz. Biz bunları daha çok spor salonlarında yapıyoruz. Fakat belediyemizin de böyle bir spora öncülük etmesi ve desteklemesi daha da güzel oldu. Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’ dedi.

21 yaşındaki, üniversite öğrencisi Ebru Sevinir’de “Çok mutluyum. Kurslara ilgi oldukça fazla. Her geçen gün yoğun bir beğeni ve katılımda var. Daha önce zumba kursuna gitmiştim ve bu dönemde kendimi geliştirdim. Belediyemizin de desteğiyle açılmış olan kursa katılarak daha iyi yerlere gelmeyi planlıyorum. Zumba yapmaktan çok keyif alıyorum. Herkese tavsiye ediyorum’ dedi. Silifke Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü kurs kayıtları için Belediye Hizmet Binası Kat:4’e müracaatta bulunulmasını ve ayrıntılı bilgi için 0(324) 714 09 30 ve 0 555 178 49 20 nolu telefonlarla irtibat kurulabileceğini açıkladı.

 
Tarih       : 28 Ocak 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur