equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

“Küçük İnsanlar Kişileri, Normal İnsanlar Olayları, Büyük İnsanlar Fikirleri Tartışır”

 
“Küçük İnsanlar Kişileri, Normal İnsanlar Olayları, Büyük İnsanlar Fikirleri Tartışır”

“Küçük İnsanlar Kişileri, Normal İnsanlar Olayları, Büyük İnsanlar Fikirleri Tartışır”

Özer Özel; “ 31 Mart’ta Mersin bölgesinde İyi Parti’nin başarılı olacağına inanıyorum”

İyi parti ilçe teşkilatı tarafından Bahçesaray’da düzenlenen yemekli toplantıda, Silifke Belediye Başkanlığı için aday adaylığını koyan adaylar yemekte buluştu. Yemekte kendilerini tanıtan aday adayları birer de konuşma yaptı.

YEMEKTE BAŞKAN ADAY ADAYLARI KENDİLERİNİ KISACA TANITTI.

Genç işadamı 1979 doğumlu Belediye Başkan Aday Adayı Özer Özel, özgeçmişini anlattıktan sonra gecenin konuşmasını yaptı Özel; “Biz bir aileyiz. Bu verilen yemek aslında aile içerisinde verilen bir yemektir. Siyasette 3 aylık bir süreç, çalışıp gayret gösteren için çok kısa, ama laf ve lakırdıyla uğraşan için çok uzun bir süreç. Aslında hiçbir siyasi başarısı olmayan, sadece yukarılardan bir abisinin atamasıyla göreve gelen insanlar siyasi partimizi eleştiriyor. Cebine bir çay parasını bile kazanarak koymamış insanlar ne yorum yaparlarsa yapsınlar, bizim için sinek vızıltısıdır. Onlar bizi eleştirecek ve değerlendirecek kapasitede ve kalitede değillerdir. Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır. Bu manada biz fikir üretmeye devam edeceğiz. 31 Mart’ta Mersin bölgesinde İyi Parti’nin başarılı olacağına inanıyorum ve bu süreçte siyasetimize gönül verecek, inanacak, destek verecek ve bizlerle bir olurken hatalarımızı değerlendirecek ailemizin tüm fertlerini şimdiden kutluyorum” dedi.

1955 doğumlu Ali Özgür kendisini kısaca anlatıp projelerinden bahsetti. Herkesin sesine kulak vereceğini vurgulayan Özgür, doğruluktan, dürüstlükten, adaletten asla ayrılmayacağın söyledi. Özgür, “Belediye hizmet binamızın katlarındaki asansör önlerini lobi gibi düzenleyip, buralarda dinlenme yeri yapacağım. Halkımız orda çayını içerken, bayan görevliler vatandaşların işlerini yapacaklar. Ekmeğin ve ulaşımın ucuz olmasın sağlayacağım. Asfaltlama ihalelerine girip, sadece burada 200 eleman çalıştıracağım. Ayrıca belediyenin şirketinin diğer kısımlarında 200 eleman daha istihdam edeceğim. Kadın-Erkek kimsesizler bakım, sığınma ve aş evleri yapıp kimseyi sokakta bırakmayacağım” dedi.

1971 doğumlu Aday Adayı Mustafa Gedik özgeçmişini anlatarak “Allahın izniyle bu yola çıktık. Amacımız Silifke’ye güzel bir hizmet yapmak, Silifke’nin bugüne kadar çözülemeyen imar planı, toprak, kırsal kalkınmada ev hanımlarımızın ekonomiye katkı sağlaması gibi sorunları çözmek, inşallah bize imkân verilir ve biz de yolumuza devam ederiz.” İfadelerini kullandı.

İyi Parti Silifke İlçe Başkanı Niyazi Gürkan katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek aday adaylarını sahneye aldı ve hep birlikte birlik ve beraberlik mesaj verdiler.

 
Tarih       : 04 Ocak 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur