equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Başkan Turgut, “Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun’

 
Başkan Turgut, “Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun’

Başkan Turgut, “Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun’

Dolu ve yağışlardan zarar gören Çatak mahallesinde inceleme yapan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut,  Diğer kurumlarla beraber yürüttüğümüz bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş diyorum” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ve beraberinde ki Başkan Yardımcısı Cengiz Gümüş, sel afeti yaşanan Çatak Mahallesinde vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

‘HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ’

Başkan Mustafa Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak yaşanan felaketi sonrasında yaraların sarılması noktasında elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. Diğer kurumlarla birlikte mahalle merkezi başta olmak üzere selden zarar gören bütün noktalarda çalışmalar yürütüyoruz.

Ekiplerimiz bir taraftan yollar açarken diğer taraftan da şarampollerin temizliğini, köprülerin bakım ve onarımını ve yolların ulaşıma açılma işlemini gerçekleştiriyor. Bizler her zaman sizlerin yanında ve yardımınıza koşmaya devam edeceğiz. Tüm mahalle halkımıza geçmiş olsun. Allah bir daha böyle felaketlerle bizi karşı karşıya bırakmasın” dedi.

MUHTAR HALİL ATEŞ’TEN TEŞEKKÜR

Ziyaretlerinden ve yardımlarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür eden Çatak Mahalle Muhtarı Halil Ateş, ‘Çatak Mahallemizde ilk defa böyle bir sel felaketiyle karşı karşıya kaldık. Şiddetli yağış mahallemizde büyük hasarlara neden oldu. Birçok evimizin zarar görmesi yanında yollarımız kapandı, tarım alanlarımızda ve derelerde taşkınlar yaşandı. Bu afette can kaybının olmaması en büyük tesellimiz. Bizleri ziyaret eden ve sel zamanında da Çatak halkının yardımına koşan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür ediyoruz’ dedi.

 
Tarih       : 17 Eylül 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur