equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Turgut, Pelitpınarı’nda asker uğurlama yemeğine katıldı

 
Turgut, Pelitpınarı’nda asker uğurlama yemeğine katıldı

Turgut, Pelitpınarı’nda asker uğurlama yemeğine katıldı

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Pelitpınarı Mahallesinde Şahin ailesinin asker uğurlama yemeğine katıldı. Turgut, askere gidecek tüm gençlere hayırlı tezkereler diledi.

Belediye Başkanı Mustafa Turgut, kutsal olan vatani görevini yerine getirmek üzere gençleri askere göndermenin sevinç ve heyecanını kendileri ve aileleri ile birlikte yaşadığını söyledi. Asker adayına görevinde başarılar dileyen Başkan Turgut, anne, babası ve yakınlarına ise yüzlerinin akı ile memleketlerine, annelerine ve sevdiklerine kavuşsunlar dileklerinde bulundu.

Düzenlenen Asker yemek öncesi Pelitpınarı mahallesi sakinleri ile sohbet eden Belediye Başkanı Mustafa Turgut, mahallenin ihtiyaçları hakkında da bilgi aldı.

Düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Cengiz Gümüş, Mahalle Muhtarı İsa Şahin ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.

 
Tarih       : 17 Eylül 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur