equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke’de Gökçe Özel Öğretim Kursu hizmete açıldı

 
Silifke’de Gökçe Özel Öğretim Kursu hizmete açıldı

Silifke’de Gökçe Özel Öğretim Kursu hizmete açıldı

Kursta Etkili danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Özel Silifke Gökçe Özel Öğretim Kursu Müdürü Hasan Hüseyin Say, Silifke’de Özel Öğretim Kursunu hizmete açıldıklarını belirterek, “Başarı bir yolculuktur; varış noktası değil. Kaliteli bir yolculuk için Gökçe Özel Öğretim Kursu” dedi.

Hasan Hüseyin Say yaptığı açıklamada, “Özel Silifke Gökçe Özel Öğretim Kursu Kurumumuz lise öğrencilerinin;  bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirdiği, serbest zamanlarını değerlendirdiği bir kurumdur. Bilim grubu programları Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmıştır. Bu programlar doğrultusunda öğrencilerimize her türlü desteği veriyoruz. 31.08.2015 tarihinden önce özel öğretim kurumlarında görev yapmış deneyimli bir kadroya sahibiz. Derslerimiz öğrencilerin aktif olduğu, eğlenirken öğrendiği samimi bir ortamda yürütülmektedir. Öğrencilerimizin hayatlarının önemli bir dönüm noktası olan bu zamanda deneyimli bir ekipten destek almalarını sağlıyoruz. Yaşam boyu öğrenme ilkelerine uygun teknoloji destekli eğitim-öğretim yöntemleri kullanılmaktadır. Öğrencilerimizin başarı durumları düzenli olarak değerlendirilmekte ve gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilerimizin kendi potansiyellerinin farkına varmasını sağlıyoruz. Gelişim sürecindeki öğrencilerimize sınavlara hazırlanma sürecinde gerekli desteği vermekteyiz. İnsan ilişkilerinde güler yüzü ilke edinmiş bir kurumuz. Öğrencilerimizi sınavlara hazırlamanın yanında aile sıcaklığı ile onları aynı zamanda hayata hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin mutluluğu bizim de mutluluk kaynağımızdır. Öğrencilerimizin okul derslerine destek olmakla birlikte, sınav sistemi hakkında bilgiler veriyoruz. Test çözme tekniklerini geliştirmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Etkili danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Konu anlatım kitapları, soru bankaları, yaprak testler, deneme sınavları gibi kaynak destekleri ile sınav kaygılarını azaltarak sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmaktayız. Başarı bir yolculuktur; varış noktası değil. Kaliteli bir yolculuk için Gökçe Özel Öğretim Kursu” dedi.

 
Tarih       : 17 Eylül 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur