equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Kaleci antrenörü Haluk Kaplan Kaymakam Cinbir’i ziyaret etti

 
Kaleci antrenörü Haluk Kaplan Kaymakam Cinbir’i ziyaret etti

Kaleci antrenörü Haluk Kaplan Kaymakam Cinbir’i ziyaret etti

İsveç’in başkenti Stockholm’de bulunan Hammnarby IP Stadı’nda oynanan U-21 İşitme Engelliler Avrupa Futbol Şampiyonası’nda final karşılaşmasında Ukrayna’yı 4-0 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Türkiye İşitme Engelliler U-21 Milli Takımının İşitme engelli Milli Takımlar kaleci departmanı sorumlusu ve A Milli, U-21, U-18 Milli Takımlarının kaleci antrenörü Haluk Kaplan Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti.

Bir dönem Silifkespor’un uzun yıllar formasını da giyen Türkiye İşitme Engelliler U-21 Milli Takımının İşitme engelli Milli Takımlar kaleci departmanı sorumlusu ve A Milli, U-21, U-18 Milli Takımlarının kaleci antrenörü hemşehrimiz Haluk Kaplan Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret edip Milli Takımın formasını hediye etti.

Haluk Kaplan ziyarette yaptığı konuşmada, “İşitme engelli Milli Takımlar kaleci departmanı sorumlusuyum. A Milli, U-21, U-18 Milli Takımlarının kaleci antrenörüyüm. İsveç’te U-21 Avrupa şampiyonasında tüm maçları kazanarak Avrupa şampiyonu olduk. Çek Cumhuriyeti, Belçika ve Polonya’yı yenerek grup lideri olarak yarı finale kaldık. Yarı finalde Rusya’yı yendik. Finalde Ukrayna’yı 4-0 yenerek şampiyon olduk. Stockholm’de yaşayan vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Turnuva boyunca Ay Yıldızlı bayraklarla bizleri desteklediler. Maç sonunda şampiyonluğu Stockholm caddelerinde coşkuyla kutladılar. Kalecilerimiz 2 golle turnuvanın en az gol yiyen kalecileri oldu. Ukrayna 7 golle bizden sonra en az gol yiyen takım oldu. 2019 baharında A Mili Takımımızın Yunanistan’da yapılacak olan Avrupa şampiyonasına seri başı olarak katılacak. Önümüzde ki süreçte A Milli takımımızı şampiyonaya hazırlayacağız. Hedefimiz her zaman olduğu gibi şampiyonluk kupasını almak ve Ay Yıldızlı barağımızı göndere çekilirken Milli Marşımı tüm dünyaya dinletmek olacaktır” dedi.

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir ise, “Türk Milli takımımıza bundan sonra ki karşılaşmalarında başarılar dilerim. Teknik ekip ve futbolcuları tebrik ediyorum” dedi.

 
Tarih       : 17 Eylül 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur