equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke Oto Galericiler Kooperatifi Olağan genel kurulunu yaptı

 
Silifke Oto Galericiler Kooperatifi Olağan genel kurulunu yaptı

Silifke Oto Galericiler Kooperatifi Olağan genel kurulunu yaptı

Silifke Oto Galericiler Kooperatifi Silifke Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda 1. Olağan genel kurul toplantısını yaptı. Silifke Oto Galericiler Kooperatif Başkanı Ali Çolak ve yönetimi oldu.

Ali Çolak yaptığı açıklamada, “Silifke’mize oto galericiler sitesi yapmak veya yaptırabilmek adına girişimler başlatılmış olup görüşmeler devam etmektedir. Yasa gereği artık bina altlarına oto alım satım yapılamayacağından dolayı yetkililerden destek istiyoruz. Silifke Belediye Başkanı Sayın Mustafa Turgut yer konusu çözülürse desteklerini her anlamda vereceğini, Silifke Kaymakamı Sayın Şevket Cinbir Bey’in tüm imkanları ile yanımızda olduğunun sözlerini aldık. Mersin Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı ile görüşmeler yapıldı. Süreç devam ediyor. Çalışmalar sürüyor.  Oto alım satım işinin Silifke’de profesyonel anlamda devam etmesi için resmi olmayan yollarla oto alım satım işi yapan herkes ile mücadele başlayacağının da altını çizmek isterim. Kimse bu işi yan iş veya ek iş olarak yapamaz. Gerekli müdahale için devletimiz ile el ele vererek yasal işlem yapılmasını sağlayacağız. Bu konu müşterilerin bir muhatabı olması ve garantili satış olması için çok önemlidir. Slogan: Kaldırımlar vatandaşa kalsın, Herkes işini yapsın. Yapmak isteyenlerde kuralına göre yapsın” dedi.

 
Tarih       : 17 Eylül 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur