equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke, artık daha ışıl ışıl bir görünüme kavuştu

 
Silifke, artık daha ışıl ışıl bir görünüme kavuştu

Silifke, artık daha ışıl ışıl bir görünüme kavuştu

Silifke Belediyesi tarafından gerçekleştirilen aydınlatma çalışmaları kentin yaz akşamlarına ayrı bir renk katıyor. Kültürün, doğanın, yöresel yemeklerin en kıymetli motiflerini içinde barındıran Silifke, artık daha ışıl ışıl bir görünüme kavuştu.

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ilçenin ışıl ışıl görünümüyle gece gündüz iç açıcı bir şehir haline geldiğini belirtti. Başkan Turgut, “Her türlü etnik kimliğe ev sahipliği yapan, mavi ile yeşili bir arada barındıran, tarihi ve doğal güzellikleriyle doğanın renklerini sunan Silifke’nin akşamları da artık renkli ve cıvıl cıvıl… Göksu Nehri çevresi, köprülerimiz ve şehir merkezimizin belirli noktalarında yaptığımız aydınlatma çalışmalarımızla ilçemizin sadece gündüzleri değil, akşamları da yaşanabilir hale gelmesini sağladık.

Kentimizin her bir köşesinin ayrı ayrı güzellikleri mevcut. Bunlardan bir tanesi de çevre düzenlemesi ve modern bir tesis mekânıyla vatandaşlarımızın beğenisini toplayan Göksu Aile Çay Bahçesi… Şehir merkezinde ve Göksu manzarasıyla eşsiz bir güzelliğe sahip olan Çay Bahçemiz, kaliteli hizmet anlayışıyla günün 24 saati yerli ve yabancı konuklarımızı ağırlamaktadır. Şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak, son derece rahat edebileceğiniz bir mekân…

Bunun yanında ailenizle ve sevdiklerinizle akşam ve sabah sporları yanında yürüyüşe çıkabileceğiniz Göksu Nehri kenarı artık daha pırıl pırıl ve akşamları aydınlık hale getirdik. Ayrıca Göksu Otel binamıza yerleştirdiğimiz dev Atatürk Silueti, gündüz ve akşamları fotoğraf çektirmek isteyenlerin tercih ettiği en önemli mekân oldu. Bunun yanında Sayağzı Mesire Alanımız, Mukaddem Parkımız ve Demokrasi Parkımız gibi daha aklımıza gelebilecek çok sayıda park ve sosyal yaşam alanlarımız, Silifke’yi her geçen gün daha yaşanılır bir ilçe haline getirmektedir.

 
Tarih       : 30 Temmuz 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur