equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Lezzetin adı, Ali İhsan Usta’nın yeri

 
Lezzetin adı, Ali İhsan Usta’nın yeri

Lezzetin adı, Ali İhsan Usta’nın yeri

 

Ali İhsan Usta’nın yeni yeri Demircili mahallesinde hizmete girdi.

İlçemizde 30 Yıldır lahmacun ustalığı ve işletmeciliği yapan, son olarak da Göksu Yaprak Lahmacunu işleten Ali İnsan Yılmaz, Demircili mahallesinde yeni yerini hizmete açtı.

Lahmacun’dan kebap çeşitlerine, Pirzoladan kavurma çeşitlerine kadar bir çok ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran Ali İhsan Ustanın tamamen yenilenen konsepti ve hijyenik ortamı müşterilerine güven veriyor.

İlçemiz Demircili Mahallesi, Krobası yolu üzerinde bulunan kral mezarları karşısında açılan işletme aynı zamanda doğayla iç içe yer alıyor. 100-150 kişilik teras katında Silifke’nin sıcağından uzak, deniz ve doğa manzarası ile farklı lezzetleri tadabilir, kömür çayını yudumlarken sohbetler yapabilirsiniz.

30 YILDIR İNSANLARIMIZA FARKLI LEZZETLER SUNMAYA ÇALIŞIYORUM

Silifke’nin değişik yerlerinde işletmeler açtığını, son olarak da Silifke Şehir Stadyumu yanında Göksu Yaprak Lahmacun salonu nu işlettiğini ifade eden Ali İhsan Yılmaz, “İnsanlarımıza hizmet etmeyi onlara farklı damak tatları sunmayı seviyorum. Yaklaşık 1 yıldır sektörden uzak kaldım. Son olarak Silifke’ye yakın ama aynı zamanda yayla havasının da alınabileceği bir mekan oluşturmak için çalıştım. Yeni yerimizi tamamen sıfırdan oluşturdum. Restaurant binasından içindeki masa sandalyesine, lahmacun fırınından, et dolaplarına, kebap ve pirzola pişirim yerinden kullanılan tüm mutfak gereçlerine kadar her bir şeyi yeniden oluşturduk. Müşterilerimize deneyimli kasap, fırıncı, garson ve ustalarımızla hizmet vermeye başladık” dedi.

SİLİFKE, DENİZ VE DOĞA MANZARI İLE BİR BÜTÜN OLUŞTURDUK

Amacımız en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etmektir diyen Yılmaz, İki katlı olarak hizmete açtığımız işletmemizin teras katında Silifke sıcağından uzak yemeklerinizi yerken, Silifke’yi, denizden geçen gemileri ve tarihi doğallıkları izleyebilirsiniz” dedi.

YAKINDA GERÇEK KÖY KAHVALTISI İLE DE HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAĞIZ

Market ürünleri değil, doğal köy ürünlerini sunacağımız kahvaltılarımıza herkesi bekleriz diyen Yılmaz, “Yakın zamanda kahvaltı sektöründe de hizmet vermeye başlayacağız. Ürünlerimizin tamamı doğal köy ürünlerinden oluşacak. Marketlerden alınmış paketlenmiş ürünleri müşterilerimize sunmayacağız. Ayrıca oluşturacağımız bir köşede müşterilerimize doğal köy ürünleri satışını da yapacağız. Silifke’ye sadece 6 kilo metre mesafede bulunan işletmemize tüm Silifke halkını davet ediyorum” dedi.

 
Tarih       : 30 Temmuz 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur