equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke TSO üyelerine kargo indirim protokolü

 
Silifke TSO üyelerine kargo indirim protokolü

Silifke TSO üyelerine kargo indirim protokolü

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile Yurtiçi Kargo arasında, Oda üyelerinin kargo gönderimlerinde indirimlerden yararlanacağı bir protokol imzalandı.

Silifke TSO’da gerçekleşen imza törenine Oda Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar, Oda Genel Sekreteri Yıldırım Baydar, Yurtiçi Kargo Çukurova Bölge Müdürlüğünden Satış ve Satış Destek Bölge Müdür Yardımcısı Bülent Akman, Bölge Satış Uzmanı Doğukan Sağlam, Yurtiçi Kargo Silifke Acentesi Sercan Ekin katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Silifke TSO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar, nakliye giderlerinin üyeleri için önemli bir kalem teşkil ettiğini belirterek, “İmzaladığımız bu protokolle üyelerimize bir nebze de olsa katkı sağlayacağız. Anlaşmayla üyelerimiz kargo gönderilerinde belirli bir indirimden yararlanacak. Üyelerimiz, Yurtiçi Kargo Silifke Şubesi’ne Odamıza kayıtlı olduklarını ve Oda sicil numarasını belirtmeleri halinde indirimden faydalanabileceklerdir” ifadelerini kullandı.

AMAÇ ODA ÜYELERİNE DESTEK

Yurtiçi Kargo Çukurova Satış Destek Müdür Yardımcısı Bülent Akman ise, Böyle Bir sözleşmenin Silifke’de ilk defa, Silifke TSO ile yapıldığını belirterek, “Silifke Çukurova Bölgesinin en önemli İlçelerinden biri. Yurtiçi Kargo olarak biz de Silifke’nin potansiyelinin farkındayız. Burada Silifke Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine katkı sunmak, kent ekonomisine destek amacıyla bir çalışma yaptık. Silifke TSO’nun üyelerine destek amacıyla bizlerle yapmış olduğu bu protokol ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu protokolün her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim. İmzaladığımız protokol gereği Silifke TSO’ya kayıtlı üyeler bir yıl boyunca indirimden faydalanabilecekler” diye konuştu.

 
Tarih       : 30 Temmuz 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur