equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

‘Kurtuluş mahallemize hak ettiği değeri ve önemi vereceğiz’

 
‘Kurtuluş mahallemize hak ettiği değeri ve önemi vereceğiz’

‘Kurtuluş mahallemize hak ettiği değeri ve önemi vereceğiz’

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, hiçbir ayrım gözetmeksizin her bir mahalleyi karış karış gezerken, Kurtuluş Mahallesinin eksikliklerini yerinde inceleyip, bu ihtiyaçların bir bir tamamlanacağını belirtti.

Kurtuluş mahalle merkezi ile Hurma mevkii arasındaki 3 km’lik yolun stabilize bakım çalışmalarının tamamlandığını ve hemen arkasından asfalt yapılacağını belirten Başkan Mustafa Turgut, ‘Kurtuluş Mahallemizin ara yollarının büyük bir bölümü daha önce sıcak asfalt yapılmıştı. Mahalle merkezimiz başta olmak üzere Çayır, Fındıklı ve Hurma mevkilerinde de eksikliklerimizi bir bir tamamlıyoruz’ dedi.

‘KURTULUŞ MAHALLEMİZE HAK ETTİĞİ DEĞERİ VE ÖNEMİ VERECEĞİZ’

Kurtuluş Mahallesinin her geçen gün ayrı bir önem ve değer kazandığına dikkat çeken Belediye Başkanı Turgut; ‘Mahallemiz bizim için ayrı bir önem taşıyor. Burada faaliyet gösteren düğün salonumuzun daha aktif hale getirilmesi için çevre düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında Hurma, Çayır, Fındıklı gibi mevkilerde de eksik olan yol yama, stabilize ve asfaltlama gibi ihtiyaçları tamamlıyoruz. Büyükşehir yasasıyla birlikte Silifke Belediyesi olarak biz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapıyoruz. Fakat bu yasayla birlikte içme suyu, kanalizasyon, sinekle mücadele, itfaiye, mezarlıklar ve 15 m’den geniş yolların bakımı Büyükşehir Belediyesinin görevi oldu. Ziyaret ettiğimiz her mahallemizde Silifke Belediyesi’nin ve Büyükşehir Belediyesi’nin görevlerini anlatıyor, vatandaşlarımızı yasayla ilgili olarak bilgilendiriyoruz. Sizlerin taleplerini yerine getirmek ve sorunlarını çözmek bizim görevimizdir. Fakat bu talep ve sorunların bizim sorumluluğumuzda olması gerekiyor. Sizlerden aldığımız güç ve destekle her mahallemizin hakkını en iyi şekilde verdik vermeye de devam ediyoruz’

KURTULUŞ SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TURGUT’A TEŞEKKÜR’

Mahalle ziyareti sırasında Başkan Turgut ve ekibine teşekkür eden vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek; ‘Başkanım, hizmetlerinizi gerek gazetelerden gerekse sosyal medya ile reklamlardan takip ediyoruz. Belediyemiz imkânları dâhilinde 88 mahalleye gerçekten başarılı hizmetler gerçekleştiriyor. Bu hizmetlerinizin artarak devam etmesini istiyor, başarılar diliyoruz’ dedi.

 
Tarih       : 30 Temmuz 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur