equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Milletvekilleri vatandaşlara İnce ve CHP’nin seçim vaatlerini aktardı

 
Milletvekilleri vatandaşlara İnce ve CHP’nin seçim vaatlerini aktardı

...Milletvekilleri vatandaşlara İnce ve CHP’nin seçim vaatlerini aktardı

CHP’liler Silifke de seçim gezisi düzenledi. CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, 23-24. Dönem Milletvekili Ali Rıza Öztürk, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, CHP ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları Atakent, Ulugöz, Burunucu, Bolacalıkoyuncu, Çavuşbucağı ve Gülümpaşalı mahallelerini seçim gezisi düzenledi.

Ova mahallelerimizde vatandaşlarla görüşen CHP’liler, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve CHP’nin seçim vaatlerini aktardılar. CHP’liler özellikle mazot fiyatları konusunda çiftçilere hedeflerini aktardılar.

Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Milletvekili Aytuğ Atıcı, “Silifke’de vatandaşlarımız ile selamlaşalım istedik. Biliyorsunuz CHP İlçe Örgütü durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Tepkiler olumlu. 24 haziranda mutlaka Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağımıza eminiz” dedi.

Atıcı, “Güzel bir Haziran sabahındayız. Güzel günler bizi bekliyor. Bu coğrafyada yaşayan bizler siyaseti bir kenara bırakmalıyız. Dertlerimiz aynı. Siyasette bu dertlere çare bulma yoludur. 16 Yıldır ülkeyi yöneten bir anlayış ve ülkenin geldiği durum belli. 16 Yıl önce verdikleri vaatlerin aynılarını veriyorlar.  76 milyonluk ülkemizde huzur ve istikrar istiyorsak eğer, öncelikle ekonomimizin düzgün olması gerekir. En tabandaki bireyin, ailenin, köy, ilçe ve illerin, dolayısıyla tüm ülkenin huzur içinde olması için, önce ekonomik durumun iyi olması gerekir. Ekonomik durumu bozuk olan, işsiz ve cebinde parası olmayan bireyden, aileden ve ülkeden kimseye hayır gelmez. Orada emniyet, istikrar, eğitim, sağlık, huzur, adalet ve özgürlükler olmaz” şeklinde konuştu.

 
Tarih       : 08 Haziran 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur