equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Özer Özel’e, İlçelerde Sevgi Seli

 
Özer Özel’e, İlçelerde Sevgi Seli

...Özer Özel’e, İlçelerde Sevgi Seli

Seçim çalışmalarını ilçelerde sürdüren İYİ Parti 3.Sıra Mersin milletvekili adayı Özer Özel,Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi, sorunların çözümü için de  24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ve kendisi için vatandaşlardan destek istedi.

Özel, İYİ Parti iktidarı ile Türkiye’nin demokrasi, kalkınma, sanayileşme, çağdaş hukuk devleti hedeflerine ulaşacağını belirtti.

Özel, “İYİ Parti, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulabilmesi için yola çıkan iyi insanlardan oluşmuştur. Ülkemizi demokrasi, kalkınma, hukuk, sanayileşme yolunda sürekli ileri götürecek kadro İYİ Parti’dedir. Biz diyoruz ki Türkiye yüzünü güneşe dönecek ve İYİ’ler kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

Özel, İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener’in siyasi duruşunun Türk siyasetine farklı bir soluk getirdiğini belirterek, “Bizlere düşen onu yalnız bırakmamaktır. Onun yanında onunla birlikte Mersin adına yapılması gereken ne varsa yapmaya hazırız. Geçmiş dünde kaldı can cağızım, bu gün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım, diyor Hz. Mevlana. Sayın genel başkanımızın siyasi tavrı bana bu sözü hatırlatıyor. Türkiye’de artık yeni şeyler söyleyen bir lider var” dedi.

24 Haziran gecesi seçim sonuçlarıyla birlikte Türkiye’ye yepyeni bir güneşin doğacağını kaydeden İYİ Parti 3.’cü sıra Milletvekili Adayı Özer Özel, “Cesur ve İYİ insanların sayesinde 24 Haziran gecesi ülkemize yepyeni bir güneş doğacak. Desteklerinden dolayı halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ PARTİ TÜRK MİLLETİ’NİN PROJESİDİR

İYİ Parti’nin proje partisi olduğuna dair söylemlere, “Doğrudur. İYİ Parti, Türk Milleti’nin projesidir. Yetim hakkının gasp edilmesine dur demek için var. Cumhuriyet, adalet, demokrasi, Mustafa Kemal için var” diye yanıt veren Özer Özel şöyle devam etti:

“İktidar partisinde korku, dağları sardı. Emeklilerimize iki bayramda 1000’er TL ikramiye verecekler. Allah razı olsun, ama babalarının cebinden vermiyorlar. İmar afları yerel seçimde olurdu, genel seçime alındı. İyi ettiler. Tarla üzerinde gözüken yerler tapuya kavuşacak. Vergi barışı adı altında, vergi affı ile işverene göz kırpıyorlar. İYİ Parti, Hükümet’e de iyi geldi. Geçici süreyle de olsa vatandaş için birkaç iyi şey yaptılar.”

HERKESİN HARCI DEĞİL

Geride kalan süreçte sürekli baskı, ötekileştirme, hakarete karşın yılmadıklarını ve yıkılmadıklarını, bugün büyük bir güç olarak bir araya geldiklerini anlatan Özer Özel, “Böylesi zor bir dönemde İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığı herkesin harcı değil. Tüm aday arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

BİZ, ‘ORADAYDIK’ DİYECEĞİZ

Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı sonrası yurt gezilerinde Mersin’de yaşadığı bir anısını anekdot olarak hatırlatan Özer Özel, “Atatürk, büyük ve şaşalı binaların kimlere ait olduğunu sorup yabancılara ait olduğunu öğrendikten sonra vatandaşa, ‘Onlar bunları yaparken siz neredeydiniz?’ diye sorar. ‘Cephedeydik’ yanıtını alır. Atatürk bu hatırasını anlatırken, ‘Cevap veremediğim yegâne insan o aksakallı dede oldu’ der. Bizlere de vatan parsel parsel satılırken nerede olduğumuz sorulmayacak mı? Hangimiz, ‘Savaştık. Yaşam kaygısına düştük’ diyeceğiz. Bizler, ‘Çocuklarımızın geleceğini, vatanımızı sattırmamak, milletimizi böldürmemek için, halk hak adalet için biz oradaydık’ diyeceğiz. İşte İYİ Parti budur. Onurlu mücadelenin onurlu neferleri olur” diye konuştu.

 
Tarih       : 08 Haziran 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur