equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Yüksekokulda Gastronomi şöleni

 
Yüksekokulda Gastronomi şöleni

...Yüksekokulda Gastronomi şöleni

Selçuk Üniversitesi Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta Ve İkram Hizmetleri Bölümü “Aşçılık” ve “Turizm ve Otel İşletmeciliği” programları tarafından Gastronomi Şöleni etkinlikleri düzenlendi.

Organizasyonda öğrenciler 81 ilden 81 yemek yaptılar. Organizasyona Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, protokol üyeleri, bölgede evleri bulunan alman Misafirler, otel işletmecileri, çeşitli STK yöneticileri, basın mensupları, Taşucu MYO öğrencileri ve velileri katıldı. Yiyecekler protokole, misafirlere ve organizasyona dahil olan öğrenci velilerine ikram edildi.

Tam bir şölen havasında geçen organizasyonda Aşçılık ve Otelcilik bölümü öğrencileri yemekleri hazırladılar. Silifke Belediyesi halk Oyunları ekibi gösterilerinin ardından öğrencilerin hazırladıkları yemekler misafirlere sunuldu.

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm başkanı Öğretim Görevlisi Kürşad Sayın, Öğretim Gör.  Cengiz Urbaş ve Öğretim elemanları Nalan Önder ve Oykun Önder görev aldılar. Bölüm başkanı Öğr. Gör. Kürşad Sayın öğrencilerin düzenlenen bu organizasyonla yıl boyunca öğrenmiş oldukları yemekleri bir şenlik havasında sergileme imkanına sahip olduklarını belirtti.

Selçuk Üniversitesi Silifke Taşucu meslek Yüksekokulu Müdürü Erdoğan Şeker, öncelikli olarak böyle bir organizasyonda kendilerini yalnız bırakmayarak yanlarında yer alan Silifke kaymakamı Şevket Cinbir’e, organizasyonun gerçekleşmesinde kendilerine destek olan Silifke Belediyesine organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek, yüksekokul tarafından organizasyonların aratarak devam edeceğini belirtti.

Silifke kaymakamı Şevket Cinbir ise bu tür organizasyonlarla hem öğrencilerin kendilerinin geliştirdiklerini hem de bölgenin tanıtımına katkı sağladıklarını, organizasyonun çok güzel geçtiğini belirtti. Ayrıca öğrencilere gelecek yaşantıların da, mesleki hayatlarında da başarılar dileyerek organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

 
Tarih       : 25 Mayıs 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur