equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke’de uyuşturucu ve kaçakçılığa geçit yok

 
Silifke’de uyuşturucu ve kaçakçılığa geçit yok

...Silifke’de uyuşturucu ve kaçakçılığa geçit yok

Silifkede, uyuşturucu ticareti ve kullanımının önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında son üç ayda yapılan operasyonlarda 2 kilo kubar esrar, 5,6 gram metamfetamin, 4 gram eroin, 20 adet Captagon hap, 4 bin 581 paket kaçak sigara, 55,5 kilo kaçak çay ve 166 şişe bandrolsüz içki ele geçirildi.

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, yaptığı yazılı açıklamada, halkın güven, huzur ve sükunu başta olmak üzere, gençlerin ve çocukların, alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla yürütülen çalışmaların titizlikle ve hassasiyetle sürdürüldüğünü kaydetti.

Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Mart, Nisan ve Mayıs ayları içerisinde de ilçe genelinde sokak satıcılarına ve Terörizmin Finans kaynaklarına yönelik operasyonların devam ettiğini ifade eden Cinbir, "Kaçak Emtia, Kaçak Sigara ve Kaçak İçki olayları ile ilgili ve uyuşturucu veya uyarıcı madde (Esrar, Eroin, Ecstasy, Captagon) satışı ve kullanımı ile etkin mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda toplam 2.004 (İki bin dört) Gr. Kubar Esrar, 5,6 (Beşvirgülaltı) gr metamfetamin, 4 (Dört) gr. Eroin Maddesi, 20(yirmi) adet Captagon Hap ele geçirilmiş, 49 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış, haklarındaki adli işlemler sonucu 15 şüpheli şahıs tutuklanmıştır.Kaçakçılık olayları ile ilgili yapılan çalışmalar kapsamında da toplam 4.581 Paket Kaçak Sigara, 55,5 (ellibeşbuçuk) kg kaçak çay ve 166 şişe bandrolsüz içki ele geçirilmiş olup, 19 şüpheli şahıs hakkında adli işlem yapılmıştır" dedi.

 
Tarih       : 25 Mayıs 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur