equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

MHP Mersin Milletvekili Adayları Silifke'de

 
MHP Mersin Milletvekili Adayları Silifke'de

...MHP Mersin Milletvekili Adayları Silifkede

MHP Mersin Milletvekili adayları, 24 Haziranda yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim çalışmaları kapsamında  Silifkede partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Konvoy eşliğinde şehir turu atıp parti binası önüne gelen adaylar, ilçe başkanlığının düzenlediği tanıtım programı kapsamında partililere ve vatandaşlara seslendi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Adayı Olcay Kılavuz, yaptığı konuşmada, Türk milletinin imha edilmek istenen bir süreçten geçtiğini kaydetti.

Vatanın hem içerden hemde dışarıdan hainlerin, zalimlerin işgaliyle karşı karşıya kaldığı bir süreçten geçtiğini ifade eden Kılavuz, "Bilge liderimizin talimatıyla Türkmenler için bir yardım kampanyası düzenlemiştik. O süreç içerisinde yardımlarımız toparladık Habur sınır kapısına geldik. Bin türlü sıkıntılarla karşı karşıya kaldık, engellerle muhatap olduk. Ama herşeye rağmen imanımızla, inancılımzlı Türkmenelindeki öldürülen, kanı akıtılan soydaşlarımıza ulaşmak aşkıyla yola koyulduk. Allah yardım etti ve milletimizin duasıyla, şehitlerimizin maneviyatıyla yola koyulduk, Kerküke gittik ve toplamış olduğumuz yardımları ulaştırdık. Onlar bize dediki getirdiğiniz yardımlar önemli değil, önemli olan sizin buraya gelmenizdir, çünkü biz çok yalnız kaldık, çaresiz kaldık, acılar içinde kıvrandık dediler. Türk buradan gitti gideli Türkün adaletine düşkünüz dediler. Oradaki insanın yürek yangını, feryadı figanı gerçek manada yüreğimizi yakmıştır. Şimdi gelmek istediğim nokta şudur. Türk milletinin ve milliyetçi ülkücü hareketin bütün dünya Türklüğüne, İslam alemine büyük hizmetler vardır" dedi.

Türkün yaşadığı coğrafyalarda kan aktığını vurgulayan Kılavuz, "Şu Filistinin yaşadığı duruma bakınız. Şu mübarek aylarda onlarca din kardeşimiz şehit edildi, binlercesi maalesef kanları akıtılaraktan yaralandı. Kerkük, Suriye aynı haldedir. Nerede Türk yaşıyorsa orada kara bulutlar gezmektedir. Dolayısıyla bu coğrafyaların hamisi de, abisi de, büyüğü de, babası da, atası da Türk milletidir. Türk milletinin de sigortası, teminatı MHPdir. MHP yörük Türkmenlerin, Türk milletinin, Türk milletine kara sevdalı olanların, Gazi Mustafa Kemal Atatürkün kurmuş olduğu Cumhuriyetin savunucularının, şehitlerimizin partisidir. Başbuğumuz rahmetli Sayın Alparslan Türkeşin, liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin bizlere vaadettiği, işaret ettiği çok önemli kurtuluş partisidir. O sebeple omuz omuza, sırt sırta vereceğiz ve milletimizi huzurlu, mutlu yarınlara hep birlikte taşıyacağız" dedi.

FETÖ/PDY, YPG, PKK ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin Türk vatanını hedef aldığının altını çizen Kılavuz, Türkiye üzerine oynana oyunları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde boşa çıkaracaklarını, Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanlığı seçimini de başarı ve zaferle tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve İlçe Başkanı Levent Noğayda yaptıkları konuşmalarda, 24 Haziranda yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden zaferle çıkacaklarını söylediler.

Konuşmaların ardından, Kılavuz ve beraberindeki milletvekili adayları vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra ilçeden ayrıldılar.

 
Tarih       : 25 Mayıs 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur