equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Dış Ticaret öğrencilerine eğitim semineri düzenlendi

 
Dış Ticaret öğrencilerine eğitim semineri düzenlendi

...Dış Ticaret öğrencilerine eğitim semineri düzenlendi

Silifke-Taşucu Meslek Yüksek Okulu Dış Ticaret Öğrencilerine Yönelik Eğitim Semineri Düzenledi.

Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü öğrencilerine yönelik “Gümrük İşlemleri” (2 saat) eğitim semineri düzenlendi. Seminer 11 Mayıs 2018 tarihinde Öğr. Gör. Müge ŞENOLun koordinatörlüğünde gerçekleştirildi. Seminer organizasyonu Dış Ticaret Normal Öğretim ve İkinci Öğretim 2. sınıf öğrencileri tarafından yapıldı.

Gümrük İşlemleri semineri Taşucu Gümrük Müdürü İlhami Demirci tarafından verildi. Seminer esnasında hazır bulunan Taşucu Gümrük Müdürlüğü Personelleri, Gümrük Memuru Sibel Çalışkan, Gümrük Memuru Bilal USCA ve Gümrük Muhafaza Memuru İlay Akgören sektörde çalışmaya başlamadan önce yaşadıkları deneyimleri ve çalışma koşullarını öğrencilere aktardılar. Gümrük Müdürü İlhami Demirci ve Gümrük Müdürlüğü personelleri soru cevap kısmında da öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Silifke-Taşucu MYO toplantı salonunda düzenlenen seminerlere katılan 130 Dış Ticaret Bölümü öğrencisi sınıf ortamında edindikleri teorik mesleki bilgilerini sektör temsilcileri ve uzmanlarının sunumuyla pekiştirme imkânı buldular ve pratik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgiler aldılar.

Gümrük İşlemleri Seminerine katılan Dış Ticaret Bölüm Başkanı Doç. Dr. Pınar Yardımcı, sektör-üniversite işbirliğinin geliştirilmesi ve sektörden katkıda bulunan eğiticiler sayesinde öğrencilerin mezuniyet sonrasına daha donanımlı başladıklarını belirterek seminere eğitmen olarak katkıda bulunan Gümrük Müdürü İlhami Demirci’ye teşekkür etti.

Gümrük İşlemleri seminerine katılarak İlhami Demirciye teşekkür belgesi sunan Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Kazım Eser, seminere eğitim desteği veren uzmanlara teşekkür etti ve öğrencilerin bu tür etkinliklere katılarak mesleki donanımları için büyük bir yatırım yaptıklarını söyledi. 

 
Tarih       : 25 Mayıs 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur