equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifkeli Hacılar dualarla uğurlandı

 
Silifke'den kutsal topraklara gidecek hac kafilesi dualarla uğurlandı.

Silifkeli Hacılar dualarla uğurlandı.

 

Silifkeden kutsal topraklara gidecek hac kafilesi dualarla uğurlandı.

 

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, İlçe Kaymakamı Şevket Cinbir ile birlikte İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen hacı uğurlama programına iştirak etti.

 

Uğurlama töreninde, hacı adaylarının hac vazifesini sağlık ve sıhhat içerisinde tamamlamaları temennisinde bulunan Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, İlçe Kaymakamı Şevket Cinbir ile birlikte hacı adaylarına hayırlı yolculuklar dileyerek çeşitli hediyeler verdiler. 

 

Kutsal topraklara gidecek adayların heyecanını çok iyi anladığını belirten Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir ise, ‘Allah yolunuzu bahtınızı açık eylesin. Güle güle gidin, güle güle gelin. İnşallah orada, hem İslam alemi hem de devletimiz için dua edersiniz. Allah bu yola gitmeyi gönlünden geçiren herkese nasip etsin." dedi.

 

 

Sevinç ve gözyaşının bir arada yaşandığı törende hacı adaylarına hitaben bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Mehmet Atlı, "Hacı adaylarımız bu görevi yaptıklarında annelerinden doğduğu ilk gün gibi tertemiz günahsız olarak dönme fırsatı yakalamış olacaklardır. Bunu hacı adaylarımızın iyi değerlendirmesi lazım. Hac ibadeti sırasında ve bitiminde göreviniz, ağzınızdan kötü söz çıkmadan sabır göstermek ve bu görevi tamamlamak olmalıdır." diyerek dua etti. Yapılan duanın ardından hacı adayları uğurlandı. Uğurlama törenine Başkanvekili Sadık Altunok, İlçe Kaymakamı Şevket Cinbir, İlçe Müftüsü Mehmet Atlı, hacı adayları, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

 
Tarih       : 29 Temmuz 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur