equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke’de Muhtarlar Tek Yürek Oldu

 
Silifke’de Muhtarlar Tek Yürek Oldu

Silifke’de Muhtarlar Tek Yürek Oldu

İki başlılık sona erdi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeni seçilen ve eski mahalle muhtarlarının katıldığı olağanüstü genel kurul yapıldı. Genel kurulda 2 başlı olan muhtarlar derneği birleşerek teke indirildi. Türkiye muhtarlar federasyonu Silifke muhtarlar derneği başkanı eski Tosmurlu muhtarı Remzi Kır tarafından organize edilen olağanüstü muhtarlar genel kurulunda yeni yönetim belirlendi. Muhtarlar tarafından yönetim kurulu başkanlığına seçilen Keben Muhtarı Murat Temur ve yeni yönetim kurulu üyeleri en kısa zamanda görevine başlayacak.

YENİ YÖNETİM KURULU SEÇİMİ YAPILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Genel kurulda, Divan başkanlığını eski Tosmurlu Mahallesi muhtarı Remzi Kır yaptı; Kır “Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızı canı yürekten kutluyor görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. Olağanüstü yapılan genel kurulda, Keben mahallesi muhtarı Murat Temur ile, Arkum mahallesi muhtarı Mustafa Gökler başkanlık için yarıştı. Keben Muhtarı Murat Temur 50 oy alırken Arkum Muhtarı Mustafa Gökler ise muhtarlardan 27 oy aldı.

Yeni Yönetime seçilen muhtarlarımız şöyle sıralandı. Muzaffer Yalçıntaş, Cengiz Ünver,Mehmet Kunt,Arif Usca,Hüseyin Aktan ve Musa Taş.

Denetleme Kuruluna ise, Mehdi Özbağ, İsa Şahin,Mahmut Yel.

Genel Merkez delegeliğine, Mustafa Doğan ve Yüksel Uslu seçildi.

Keben Muhtarı Murat Temur, seçimden sonra yaptığı konuşmasında, Silifke muhtarları artık tek yürek olmuştur, Bunun için çaba gösteren emek veren bütün muhtarlarımızı kutluyor, bana oy veren vermeyen bütün muhtarlarıma şükranlarımı sunuyorum diye konuştu.

 
Tarih       : 22 Temmuz 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur