equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Medcem Silifke Belediyespor 3 futbolcuyla anlaştı

 
Medcem Silifke Belediyespor 3 futbolcuyla anlaştı

Yeni sezonda Mersin Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Medcem Silifke Belediyespor, 3 futbolcu ile anlaştı.

Silifke Belediye binasında yapılan imza töreninde Kulüp Başkanı Gürhan Dölek’in şehir dışında olması sebebiyle Futbol Şube Sorumlusu Alp Kadıoğlu imza töreninde yer aldı.

Geçmiş dönemlerde Medcem Silifke Belediyespor’da forma giyen 3 futbolcudan Ahmet Bağış Stoper, Mehmet Şıralı forvet, Suat Beliktaş ise sağ bek mevkiinde görev yapıyor.

İyi bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Medcem Silifke Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Alp Kadıoğlu “Bugünde daha öncede takımımızda oynayan, Silifke’yi bilen, takımımızı bilen 3 futbolcu ile anlaştık. Birbirinden değerli 3 futbolcumuzun takımımıza büyük katkıları olacaktır. Futbolcularımız takımımıza ve Silifke’ye hayırlı olsun. İç ve dış transfer çalışmalarımız devam ediyor. Eksik gördüğümüz mevkilere takviyeler yapacağız. Silifke halkımız merak etmesin göze hoş gelen, başarılı bir takım oluşturacağız ”dedi.

Medcem Silifke Belediyespor ile anlaşan Mehmet Şıralı, Ahmet Bağış ve Suat Beliktaş ise “Bildiğimiz tanıdığımız bir kulübe geldik. İnşallah birlik beraberlik içerisinde çok çalışarak, yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Gelmemize vesile olan yönetime çok teşekkür ediyoruz onları mahcup etmeyeceğiz ”dediler.

 
Tarih       : 15 Temmuz 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur