equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Deniz suyu 30 dereceyi gördü

 
Deniz suyu 30 dereceyi gördü

Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 3 ila 10 derece üzerinde seyrederken, deniz suyu sıcaklıkları Atakent’te 30 dereceyi buldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerinden derlediği bilgilere göre, termometreler son günlerde bazı bölgelerde 40 derece ve üzerini gösterirken, yüzde 100’lere ulaşan nemin de etkisiyle bunaltıcı hale gelen sıcak hava, vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

Denize sahili olan kentlerde yaşayanlar ile tatilcilerin serinlemek için yoğun şekilde tercih ettiği denizler de mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar yüzünden, iyice ısınmaya başladı.

Türkiye’nin güney sahilleri en sıcak merkezler olarak dikkati çekerken, Ege Bölgesi’nde de deniz suyunda yüksek sıcaklıklar ölçüldü.

Meteoroloji’ye göre, 26 Temmuz Perşembe itibarıyla Akdeniz Bölgesi’ndeki Antalya’nın Alanya ilçesi, İlçemize bağlı Atakent Mahallesi ve İskenderun 30 derece ile en yüksek deniz suyu sıcaklığının ölçüldüğü merkezler olarak öne çıktı.

 
Tarih       : 15 Temmuz 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur