equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke’de Yıldırım düşmesi sonucu 40 küçükbaş hayvan telef oldu

 
Silifke’de Yıldırım düşmesi sonucu 40 küçükbaş hayvan telef oldu

Silifke’de Yıldırım düşmesi sonucu 40 küçükbaş hayvan telef oldu

Mersin’in Erdemli ve Mut İlçesinde sel Silifke İlçesinde ise yıldırım düşmesi hayatı olumsuz etkiledi. Erdemli ve Mut İlçelerinin yüksek kesimlerinde ki mahallerinde sel felaketi etkili olurken Silifke İlçesine bağlı Yeniçıktı mahallesinde yıldırım düşmesi sonucu 40 küçük baş hayvan telef oldu.

Silifke İlçesinde, ağıla yıldırım düşmesi nedeniyle 40 küçükbaş telef oldu. Olay, Silifke ilçesine bağlı Yeniçıktı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, aniden başlayan yağışla birlikte mahallede Ömer Uyguç’un ağılına yıldırım düştü. O sırada ağılda bulunan 40 küçükbaş telef olurken 15’i de yaralandı.

Mersin’in Silifke, Mut ve Erdemli ilçelerinde aşırı yağışın ardından sel meydana geldi.

Mut ilçesine bağlı Narlı Mahallesi’nde aşırı yağışla birlikte oluşan sel hayatı olumsuz etkiledi. Selden dolayı yollarda çökme meydana gelirken, çok sayıda araç hasar gördü. Erdemli ilçesinde ise sağanak yağış yolların hasar görmesine neden oldu. İlçeye bağlı Karahıdırlı, Köserelli, Küstülü, Hüsametli ve Kızılen mahallelerinde de sel meydana geldi. Selden dolayı bazı mahallelerdeki yollar ulaşıma kapandı. Bu bölgelerde araçlar güçlükle yolda ilerlerken, bazı yollarda da çökme meydana geldi.

 
Tarih       : 21 Haziran 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur