equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

İlk İşimiz Belediyeyi Kurumsallaştırmak Olacak

 
İlk İşimiz Belediyeyi Kurumsallaştırmak Olacak

Özel, “Asla kimseyi eleştirmiyoruz. Yapılanlardan dolayı bugüne kadar görev almış arkadaşlarımızın tamamına teşekkür ediyoruz” dedi.

İlçemizin Kurtuluş Mahallesinde halkla buluşan İYİ Parti Silifke Belediye Başkan adayı Özer Özel, “Yapılanlardan dolayı bugüne kadar görev almış arkadaşlarımızın tamamına teşekkür ediyoruz. Göreve geldiğimiz takdirde ilk işimiz belediyeyi kurumsallaştırmak olacak” dedi.

İYİ Parti Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel, seçim ziyaretleri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gündüzleri çarşı, pazar ve mahallelerde ziyaretler yapan Başkan adayı Özel, akşamları ise vatandaşlar tarafından düzenlenen mahalle toplantılarına katılıyor.

Silifke Belediye Başkanı olmak için canını dişine takan Özer Özel, yoğun bir tempoya girmediğini asıl yoğun çalışmalarına Silifke Belediye Başkanı olduğu zaman Silifke halkına olacağını açıkladı.

İYİ Parti Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel Kurtuluş Mahallesinde yapılan toplantıda,

vatandaşlarla bir araya geldi. Sokakta genç, yaşlı herkesin yoğun ilgisiyle karşılaşan Özel, vatandaşlarla sohbet etti.

Özel, “Asla kimseyi eleştirmiyoruz. Yapılanlardan dolayı bugüne kadar görev almış arkadaşlarımızın tamamına teşekkür ediyoruz. Biz bundan sonrasıyla ilgileniyoruz ve bundan sonra ne yapmak istediğimizi vatandaşlarımıza anlatmaya çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz takdirde ilk işimiz belediyeyi kurumsallaştırmak olacak. Personelimizle, yöneticilerimizle, yeni bir yönetim anlayışıyla Silifke halkını Silifke Belediyesi ile buluşturmamız lazım” diyerek, projeleri hakkında bilgiler verdi.

Özer Özel, “Kurtuluş Mahallemizde ki sorunları çok iyi biliyoruz. Altyapı ile ilgili eksikliklerimiz var, yollarımız ile ilgili sorunlarımız var, oyun alanlarınız eksik. Artık muhatabınız biziz. 31 Mart 2019 tarihinde Silifke’nin geleceğini, Kurtuluş Mahallemizin geleceğini etkileyecek en önemli seçimlerden birini yaşayacağız. 5 yılı geride bıraktık, sorunlarımız maalesef ve maalesef masada aynen duruyor. Hatta artarak duruyor. Bunun için göreve talibiz. Kurtuluş Mahallemizde de bize yetki verdiğiniz takdirde bugüne kadar biriken bütün sorunları çözerek, geride bırakacağız ve değişimi göreceksiniz” dedi.

Özer Özel, “Kendi görev alanımızdaki sorunları biz çözeceğiz, ancak büyükşehir görev alanındaki sorunlar ile de iletişim içinde olacağız. Büyükşehir belediye başkanı ve yönetimi hangi partiden olursa olsun, kim seçilirse seçilsin kesinlikle diyalog halinde olacağız, sorunları ötelemeyeceğiz, gidip birlikte Silifke’ye hizmeti getirmek için her türlü çabayı ve gayreti göstereceğiz” diyerek, 31 Mart tarihinde yapılacak seçimlerde kendisine yetki verilmesini istedi.

 
Tarih       : 25 Mart 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur