equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Ticaret ve Sanayi Odaları Arasında İşbirliği Anlaşması Yapıldı

 
Ticaret ve Sanayi Odaları Arasında İşbirliği Anlaşması Yapıldı

Türkiye’den 130 iş adamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen iş geliştirme forumu ve kişisel eğitim etkinliğine katıldı. Silifke, İskenderun ,Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası ile Kıbrıs Türk Sanayi Odası Arasında işbirliği mutabakat anlaşması imzalandı

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde iş geliştirme forumu ve kişisel eğitim etkinliği düzenledi.

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası, K.K.T.C. Kalkınma Bankası ve Kıbrıs Türk Sanayi Odası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası işbirliğiyle Kıbrıs Türk Sanayi Odası Salonunda “İş Geliştirme Forumu-Kişisel Gelişim Eğitimi” düzenlendi. Oda ve Borsalardan toplam 130 iş adamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen iş geliştirme forumu ve kişisel eğitim etkinliğine katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Silifke Ticaret Odası Başkanı Nurettin Kaynar, “Düzenlenen etkinliğe Türkiye’den katılan Oda ve borsaların yanı sıra KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami, KKTC Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Besim’de katıldı.

Etkinlikte Girişimcilik Paneli, Kunter Kurt Eğitimi ve KKTC Bankası Genel Müdürünün Banka Destekleri hakkında bir Sunumu da yapılmıştır. Silifke TSO,İskenderun TSO,Dörtyol TSO ile Kıbrıs Türk Sanayi Odası Arasında bir işbirliği mutabakat anlaşması imzalandı. Etkinliğimizin amacı İşbirliklerin geliştirilmesi ve iş insanları arasındaki diyalogun arttırılması amacı ile Günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez bir unsuru olan Kurumlar arası işbirliğinin geliştirilmesi ve iş insanlarının diyalogunun arttırılması düşünülmüştür” dedi.

 
Tarih       : 25 Mart 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur