equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

“ Her zaman el ele omuz omuza mücadelemizi sürdüreceğiz”

 
“ Her zaman el ele omuz omuza mücadelemizi sürdüreceğiz”

Cumhur İttifakı ve MHP Silifke Belediye Meclis Üyesi Adayı Gürhan Dölek yaptığı açıklamada, “El ele omuz omuza bu mücadeleyi sürdüreceğiz ve halkımıza hızlı hizmet vereceğiz” dedi.

Seçim gezileri kapsamında MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ile Atatürk Caddesi esnaflarını gezen Gürhan Dölek, “Yatırım ve yapılması gereken hizmetin hepsini yaparız. Ama önemli olan bu milletin birliği ve beraberliğidir. İşte Cumhur İttifakı’nın iki temel özelliği;  bekamız, milletimizin birliği ve bütünlüğüdür. İkinci önemli hususta; eğer siz Silifke’de Mücahit Aktan’ı seçerseniz, Mersin Büyükşehir’de Hamit Tuna’ya destek verirseniz ne olacak iki belediyemiz arasında uyum olacak. Mücahit Aktan diyecek ki ben şunları yapamadım Hamit Başkanım. Hamit Bey de yapabildiklerini yapacak ve destek verecek. Ne olacak. Yatırımlarımız hızlanacak, uyumumuz artacak ve işbirliği halinde el ele omuz omuza bu mücadeleyi sürdüreceğiz ve halkımıza hızlı hizmet vermeye devam edeceğiz. Onun için bu seçim çok önemli” dedi.

Gürhan Dölek, Cumhur İttifakında kenetlenerek, Silifke’yi kazanacaklarını ve bu konuda Silifkeli hemşehrilerinin sonuna kadar destek vereceklerine inandıklarını söyledi.

Dölek; “Siyasetin merdivenlerini basamak basamak çıkan Mücahit Başkanımız Silifke’nin yetiştirdiği bir değer. Hamit Tuna Başkanımız da tüm Mersin’in tanıdığı öz evladı, yörük çocuğu olup 15 yıldır yaptığı hizmetler de bu seçimde oy vermemiz için en büyük referanstır. Her iki adayımızı da Allah muvaffak etsin. Kafalarında hiçbir soru işareti kalmasın” dedi.

Zeynel Uğur Gölgeli ise Teşkilat yöneticileri ve vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılandıkları için mutlu olduklarını belirterek tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

 
Tarih       : 25 Mart 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur