equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Özel, Üreten Bir Topluma İhtiyacımız Var

 
Özel, Üreten Bir Topluma İhtiyacımız Var

Özel, Üreten Bir Topluma İhtiyacımız Var

Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Işıklı mahallesinde düzenlenen 4. Çağla Festivaline katılan İYİ Parti Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel,  “Üreten bir topluma ihtiyacımız var” dedi.

Bu yıl 4.sü düzenlenen Işıklı Çağla festivaline katılan İYİ Parti Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel, vatandaşlarla sohbet etti. Kurulan stantları ve ürün satan vatandaşlarla görüşen Özel, “Hazırcı bir toplum olduk. Gelişmek ve daralan ekonomiden kurtulmak için üretmek zorundayız. Işıklı mahallemiz yılın 12 ayı üreten ve ülkesine girdi sağlayan bir köyümüz. Seracılığın yanı sıra Türkiye’nin ilk çağla hasadını da yapan Işıklı halkı bir yandan üretimini sürdürürken bir yandan da Silifke’nin tüm Türkiye ve Dünyada tanıtımına katkı sağlıyor” dedi.

Bereketli bir hasat dönemi dileyen Özel, “Yılın ilk çağlasını turfanda olarak çıkarıp piyasaya süren üreticilerimize bereketli bir hasat dönemi diliyorum. Umarım ürünleriniz iyi para eder ve kazanırsınız. Köylünün üretip kazanması demek, sanayicinin, nakliyecinin, esnafın, marketin kazanması demek. Ekonominin en önemli zincirini oluşturan üreticilerimize bol kazançlar diliyorum” dedi.

 
Tarih       : 25 Mart 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur