equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Hizmetlerin Devamı İçin Sizlerden Destek İstiyorum

 
Hizmetlerin Devamı İçin Sizlerden Destek İstiyorum

Hizmetlerin Devamı İçin Sizlerden Destek İstiyorum

Ulugöz, Gülümpaşalı ve Bolacalıkoyuncu (Araplı) Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı ve CHP’nin Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, ‘Bizleri her zaman samimiyet ve güler yüzle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve destekle hizmetlerimize durmadan devam edeceğiz’ dedi.

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Ulugöz, Gülümpaşalı ve Bolacalıkoyuncu (Araplı) Mahallelerinde kahve toplantısı düzenleyerek vatandaşlarla sohbet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Silifke Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ilk olarak Ulugöz, ardından Gülümpaşalı ve Bolacalıkoyuncu Mahallesinde vatandaşlar tarafından coşkuyla ve ilgiyle karşılandı. Başkan Turgut, ‘Bizleri gönülden kucaklayan mahalle sakinlerimize teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde daha çok çalışacağız ve kentimize daha çok hizmet getireceğiz’ dedi.

‘SİLİFKE’DE HEP BİRLİKTE YENİDEN KAZANACAĞIZ’

Gördüğü yoğun ilgiden memnun olan CHP Silifke Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, kalabalığa seslenerek, “Martın sonunda baharı hep birlikte getireceğiz” dedi.

Silifke’de gerçekleştirilen hizmetlerin Mersin’in dört bir yanında takdir gördüğünü kaydeden Başkan Mustafa Turgut, “Doğup büyüdüğüm bu güzel kentime, hizmetlerimiz henüz bitmedi. İkinci dönemde inşallah Silifke’nin bütün eksikliklerini çözmüş olacağız. Yeni yeni projeler ve yatırımları kentimize kazandırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.

5 yıl önce görev geldiğimiz ve başlatmış olduğumuz hizmet atağımız 31 Mart’tan sonra Silifke’nin bütün geneline yayılmış olacak. Büyükşehir Belediyemizi de alarak 88 mahallemizde hummalı bir çalışma yapacağız.

Görev yaptığımız 5 yıllık süre zarfında birçok eksiğimizi tamamladık. Tamamlamakta olduğumuz çalışmalarda var. Atatürk Köprüsü, Lütfi Vural Sanat Merkezi, Çarşı Camii, Dr. Ali Su Halk Kütüphanesi, Sayağzı Mesire Alanı, Demokrasi Parkı, Halk Ekmek, Sosyal Market, İhtiyaç Sahibi Ailelere Odun Yardımı, Yaşlı ve Engellilere Yönelik Evde Bakım Hizmeti, Engelli ve Yaşlı Hastane Transfer Aracı, Gezici Sağlık Aracı, Kadın El Emeği Pazarı, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Kale Seyir Terası, Bisiklet ve Yürüme Yolu, Çamlık Mesire Alanı, Kültür Evi Restorasyonu, Taşucu Kapalı Pazar Yeri, Gazi Mahallesi Kapalı Pazar Yeri, Canlı Hayvan Pazar Yeri, Sayağzı Gündüz Bakım Evi, Sayağzı Mahallesi Cem Evi gibi birçok yatırım ve hizmetler sadece belli başlı hizmetlerimiz.  Silifke Belediyesi olarak halkımızın desteğiyle var gücümüzle çalışmaya, ikinci dönemde de daha fazla hizmet yapmaya devam edeceğiz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya hazırız. Silifke Belediyesi olarak sizlerin talep ve sıkıntısı olduğunda çözüm için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Katkılarınızdan ve desteklerinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum’ dedi.

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut kahve toplantısının ardından vatandaşlarla sohbet ederek, hasta ziyaretinde bulundu.

 
Tarih       : 11 Mart 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur