equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Narlıkuyu’da Seçer ve Başkan Turgut’a coşkulu karşılama!

 
Narlıkuyu’da Seçer ve Başkan Turgut’a coşkulu karşılama!

Narlıkuyu mahallesinde Seçim Ofisinin açılışını gerçekleştiren Seçer ve Başkan Turgut binlerce kişi tarafından sevgi  gösterileriyle karşılandı.

El birliğiyle ve gönül birliğiyle başkanlarına sahip çıkan Narlıkuyulular bu işi çoktan bitirmiş.  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer narlıkuyu da binlere seslendi.

İlçemizin Narlıkuyu mahallesinde CHP’nin Seçim Ofisinin açılışını gerçekleştirerek, kendisini coşkuyla ve sevgiyle karşılayanlara teşekkür etti.

Narlıkuyu da ziyareti miting havasına çeviren binlerce kişiye seslenen CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Silifke Belediye Başkanı ve CHP’nin Silifke Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, ‘Narlıkuyulular bu işi çoktan bitirmiş. El birliğiyle gönül birliğiyle başkanlarına sahip çıkıyorlar”dedi.

Bizlerde sizlerin desteğiyle hem Silifke hem de Büyükşehir Belediyesini alarak sizlerin bu coşkusuna ve sevincine sahip çıkacağız. Sizlerin teveccühü ile hem Mersin’i hem de Silifke’mizi daha güzel yerlere taşıyacağımızı taahhüt ediyoruz.

Başkan Mustafa Turgut, açılış kurdelesini CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur, eski belediye başkanları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve vatandaşlarla birlikte kesti.

CHP HEYETİ NARLIKUYU’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

Açılışta konuşan Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut,  “2014 yılında burada olağanüstü bir kalabalıkla seçim ofisi açılışımızı yapmıştık. O zaman da bize sahip çıktınız. Şimdi de görüyorum ki muhteşem bir coşkuyla ve ilgiyle bizleri karşılıyorsunuz. Sizlere her zaman hizmet etmekten, sizlerle her zaman bir arada olmaktan gurur duyuyorum. Biz tabii ki Silifke’de ve tüm mahallerimizde iyi işler yapmak için yola çıktık. 2014 yılından buyana kent merkezimiz ve 88 mahallemize imkânlarımız ölçüsünde birçok yenilik ve hizmet kazandırdık.

Narlıkuyu Mahallemizde de güzel hizmetler yaptık yapmaya da devam ediyoruz. İlçemiz alan olarak geniş bir konuma sahip. Yeni yasayla birlikte Büyükşehir ve ilçe belediyesinin ayrı ayrı görevleri var. Silifke Belediyesi olarak üzerimize düşen bir görevi ve sorumluluğu tek tek yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde muhtarlarımız, esnafımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyor, onların talep ve sıkıntılarına çözümler üretiyoruz.

Görev yaptığımız 5 yıllık süre zarfında birçok eksiğimizi tamamladık. İkinci dönemde inşallah daha güzel daha fazla hizmet yapmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemizi de alarak Silifke’mizi daha yaşanılır, daha modern bir kent haline getireceğiz’ dedi.

SEÇER: ‘TEŞEKKÜRLER NARLIKUYU, TEŞEKKÜRLER YÖRÜK KARDEŞLERİM’

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Narlıkuyu Mahallesi seçim ofisinin hayırlı olmasını dilerken, “Siyasi hayatımızda hep halkımız için çalıştık. Ranta değil hizmete dönük çalışma yaptık. Sizlerin de desteğiyle Mustafa Turgut başkanımızla birlikte bu göreve geldiğimizde Silifke’ye güzel hizmetler vereceğiz. İmar planını en doğru ve halkımızın yararına tamamlayacağız. Silifke’nin ve Narlıkuyu Mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Bunun için çözüm projelerimiz hazır” diye konuştu.

CHP İlÇE BAŞKANI SUNGUR’DAN NARLIKUYULULARA TEŞEKKÜR

CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur yaptığı konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin hizmet verdiği ilçelerde modern kentler kurduk ve insanların ötekileştirilmediği bir anlayışı hâkim kıldık. Biz Büyükşehir Belediyesi’ni de alarak bu güzel kentimizde vatandaşlarımızın modern hizmet aldığı, huzur içinde yaşadığı, birbirine kinle nefretle değil sevgi ve saygı ile bakabildiği yönetimleri oluşturmak istiyoruz. Bunun için Silifke’de ve Büyükşehir’de hepinizin desteğini bekliyoruz. Destekleri için tüm Narlıkuyulu vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

 
 
 
Tarih       : 25 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur