equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Taşucu’nda CHP’nin Seçim Ofisi, Coşkulu Bir Törenle Açıldı

 
Taşucu’nda CHP’nin Seçim Ofisi, Coşkulu Bir Törenle Açıldı

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Silifke Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut’un Taşucu’ndaki seçim ofisi törenle açıldı. Ofisin açılış kurdelesini, CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, İlçe Başkanı Cemil Sungur, eski belediye başkanları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve vatandaşlarla birlikte kesti.

‘HERKESİ KUCAKLAYARAK, GÖNÜLLERİ KAZANARAK GELİYORUZ’

Açılışta konuşan Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut,  “2014 yılında burada olağanüstü bir kalabalıkla seçim ofisi açılışımızı yapmıştık. O zaman da bize sahip çıktınız ve Silifke’de en çok oy farkı yaptığımız mahallelerimizden biride Taşucu olmuştu. Şimdi de görüyorum ki muhteşem bir coşkuyla ve ilgiyle bizleri karşılıyorsunuz. Sizlere her zaman hizmet etmekten, sizlerle her zaman bir arada olmaktan gurur duyuyorum. Biz tabii ki Silifke’de ve tüm mahallerimizde iyi işler yapmak için yola çıktık. 2014 yılından buyana kent merkezimiz ve 88 mahallemize imkânlarımız ölçüsünde birçok yenilik ve hizmet kazandırdık.

Taşucu Mahallemizde de güzel hizmetler yaptık yapmaya da devam ediyoruz. İlçemiz alan olarak geniş bir konuma sahip. Yeni yasayla birlikte Büyükşehir ve ilçe belediyesinin ayrı ayrı görevleri var. Silifke Belediyesi olarak üzerimize düşen bir görevi ve sorumluluğu tek tek yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde muhtarlarımız, esnafımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyor, onların talep ve sıkıntılarına çözümler üretiyoruz.

Görev yaptığımız 5 yıllık süre zarfında birçok eksiğimizi tamamladık. İkinci dönemde inşallah daha güzel daha fazla hizmet yapmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemizi de alarak Silifke’mizi daha yaşanılır, daha modern bir kent haline getireceğim” dedi.

SEÇER: ‘SİLİFKE’NİN SORUNLARINI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, seçim ofisinin hayırlı olmasını dilerken, “Siyasi hayatımızda hep halkımız için çalıştık. Ranta değil hizmete dönük çalışma yaptık. Sizlerin de desteğiyle Mustafa Turgut başkanımızla birlikte bu göreve geldiğimizde Silifke’ye güzel hizmetler vereceğiz. İmar planını en doğru ve halkımızın yararına tamamlayacağız. Silifke’nin ve Taşucu Mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Bunun için çözüm projelerimiz hazır” diye konuştu.

CHP İlÇE BAŞKANI SUNGUR’DAN TAŞUCULULARA TEŞEKKÜR

CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur yaptığı konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin hizmet verdiği ilçelerde modern kentler kurduk ve insanların ötekileştirilmediği bir anlayışı hâkim kıldık. Biz Büyükşehir Belediyesi’ni de alarak bu güzel kentimizde vatandaşlarımızın modern hizmet aldığı, huzur içinde yaşadığı, birbirine kinle nefretle değil sevgi ve saygı ile bakabildiği yönetimleri oluşturmak istiyoruz. Bunun için Silifke’de ve Büyükşehir’de hepinizin desteğini bekliyoruz. Destekleri için tüm Taşuculu vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Konuşmalardan sonra Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, seçim Hizmet Ofisi’nin açılış kurdelesini CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur, eski belediye başkanları, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Muhtarlar ve vatandaşlarla birlikte kesti.

 
Tarih       : 25 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur