equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Mersin’de Burhanettin Kocamaz, Silifke’de Özer Özel’in arkasındayız”

 
Mersin’de Burhanettin Kocamaz, Silifke’de Özer Özel’in arkasındayız”

Mersin’de Burhanettin Kocamaz, Silifke’de Özer Özel’in arkasındayız”

Genel Başkan Meral Akşener,  Silifke’de coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti binasında, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Silifke Belediye Başkan adayı Özer Özel’i yanına alarak balkon konuşması. Akşener “Mersin’de Burhanettin Kocamaz, Silifke’de Özer Özel’in arkasındayız” dedi.

GENEL BAŞKAN AKŞENER KOCAMAZ’A VE  ÖZER ÖZEL’E DESTEK İSTEDİ

Silifke’ye gelişinde yoğun ve coşkulu kalabalık tarafından karşılanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, önce şehir turu gerçekleştirdi. Daha sonra İlçe Başkanlığını ziyaret eden Akşener, burada yaptığı konuşmada, “Genel Merkez olarak Mersin’de Burhanettin Kocamaz,

Silifke’de Özer Özel’in arkasındayız” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz ve Özer Özel’i yanına alarak balkon konuşması gerçekleştiren Akşener, yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

İki gün kaldığı Mersin’de kendisine gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Akşener, Başkan Kocamaz’a ve Özer Özel’e güvendiğini ve Büyükşehir ile birlikte Silifke’yi alacaklarını kaydetti.

Akşener, şunları söyledi: “Gördüklerimden anlıyorum ki, Burhanettin Başkan olsun ister Özer Özel kardeşim olsun ipi göğüslemiş. Şimdi o göğüsledikleri ipin daha ileriye gitmesi için çaba göstereceğiz. Milletvekili arkadaşlarımız başta olmak üzere, teşkilatlarımız bir bütün olarak Genel Merkezimiz Sayın Kocamaz Başkanımın ve Özer Özel kardeşimizin arkasındayız. İnşallah 1 Nisan şakasını Mersinliler ve Silifkeliler 31 Mart akşamı gece yarısından sonra yapmış olacaklar.”

İYİ PARTİ’NİN ADAYI BURHANETTİN KOCAMAZ’A VE İYİ PARTİ SİLİFKE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZER ÖZEL’E, 31 MART’TAKİ YEREL SEÇİM İÇİN DESTEK İSTEDİ

Ziyaret sonrasına balkondan vatandaşlara konuşan Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti’nin adayı Burhanettin Kocamaz’a ve İYİ Parti Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel’e, 31 Mart’taki yerel seçim için destek istedi.

“Bereketli geldin dediler. İnşallah bir daha buraya güneşle geleceğim” diyen Akşener, “Biz çok kısa sürede yola çıkan siyasi bir partiyiz. Sizlerle birlikte kurduk. Çok zorluklar çektik. Siz her biriniz tek tek cesur insanlarınsınız. Allah hepinizden Razı Olsun. Kurucu il ve ilçe başkanlarımızdan şu anki tüm başkanlarımıza kadar yaşamadığımız eziyet kalmadı. Edilmedik eziyet kalmadı. Ama başta gençler, sonra kadınlarımızın direnci ile hep beraber üstesinden geldik. Erkekler işinden oldu. Aşından oldu ama direndiniz. Bu bir Kuvayi Milliye hareketine döndü. Ama mutfak yanıyor. Gençler işsiz. Son dönemde bir milyon genç işsizler kervanına katıldı. Bunun neticesinde işsiz sayısı 4 milyona çıktı. Anneler çocuklarının cebine sabah koyacağı harçlığı düşünüyor. Rahmetli Demirel’in bir sözü var. “Tencere her hükümeti sallar” diye. Dolayısı ile bu yerel seçim iktidar değişikliğine sebep olacak bir seçim değil. Sayın Cumhurbaşkanı 4 yıl daha koltuğunda oturup ülkeyi yönetmeye devam edecek. Dolayısı ile hiç kimsenin sandalyesi tehdit anlıda değil. Türkiye’nin bekası mekası diyerek bir tahterevalliyi ortaya koyup bir tarafına kendilerini, bir tarafına da şeytanlaştırılmış başka yapıyı koyup seçime götürüyorlar sizi. Şimdi yapacağınız iş hani anneler zamanında bir kulak çekerdi ya, işte o kulağı anne eli gibi kulağı çekip hafif kıvratmak, 31 Mart’tan sonra sizin ihtiyaçlarınıza bakmalarını sağlamaktadır. Siz ne yapacaksınız muhtar seçeceksiniz. Yani muhtarın kim olduğunun hangi görüşte olduğu Türkiye’nin bekası ile ne alakası var. Yani Mersin’de seçtiğiniz bir muhtar kardeşinizin Türkiye’nin bekasına olumlu yada olumsuz ne etkisi olabilir. Ben alışkınım elektrik kesilmesine, bomba tehdidine, alışkınım çöp kamyonlarının miting alanlarını kapatmasına, arada böyle test oluyoruz. AK Parti’den,  İYİ Parti’den MHP’den ya  da Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilen bir muhtarın Türkiye’nin bekasına hangi etkisinin olduğunu bana birilerinin anlatması gerekir. Ama tencere yangını, mutfak yangınını kapatmak üzere yapılan bir iş bu. Yerel seçimlerde size yerelde iyi hizmet edeni seçeceksiniz. Mersin’de Burhanettin Kocamaz’a Silifke’de Özer Özel Başkan adaylarımızı sizlere emanet ediyorum” dedi.

Akşener konuşmasını tamamladıktan sonra beraberinde İYİ Parti Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik, Zeki Hakan Sıdalı, İYİ Parti İl Başkanı Servet Koca, İYİ Parti Silifke İlçe Başkanı Niyazi Gürkan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz ve Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel ile birlikte esnaf gezdi, partisinin seçim ofisini açtı.

 
Tarih       : 19 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur