equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Ortak Karar, Doğru Tercih Diyerek Yola Devam Ediyoruz

 
Ortak Karar, Doğru Tercih Diyerek Yola Devam Ediyoruz

Cumhur İttifakının MHP Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan, AK Parti Silifke İlçe Başkanı Mustafa Çetin, MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve her iki parti yöneticilerinin birlikte olduğu seçim çalışması Göksu Mahallesinde yapıldı.

Cumhur İttifakı ve MHP Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan, AK Parti Silifke İlçe Teşkilatının Göksu Mahallesinde organize ettiği seçim çalışmalarına katıldı.

Cumhur İttifakı ve MHP Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan, AK Parti Silifke İlçe Başkanı Mustafa Çetin, MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve her iki parti yöneticilerinin katıldığı Göksu Mahallesi seçim çalışması yapıldı.

Konuşmasında, ’15 Temmuz gecesi yan yanaydık, Cumhur İttifakıyla taçlandırdık, Ortak karar, doğru tercih diyerek yola devam ediyoruz’ diyen AK Parti Silifke İlçe Bakanı Mustafa Çetin, “Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP’nin değerli Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 24 Haziran sürecinde bir Cumhur İttifakı başladı. Biz de 24 Haziran’da Silifke’de bunun en güzel örneğini yaşadık. Genel başkanlarımızın da söylediği üzere bu ittifak seçim ittifakı değildir. Bu ittifak milletin bekası için, geleceği için, memleketin hayrı için uzun vadede kurulmuş bir ittifaktır. Önce memleket, önce millet, önce beka dedik. Bu millet için MHP ile AK Parti güzel bir ittifak kurdu. Dün Cumhurbaşkanımızın da söylemiş olduğu üzere bu ittifak pazara kadar değil mezara kadardır” dedi.

Başkan Çetin, “Cumhur İttifakı Adaylarımız Mersin Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Hamit Tuna ve Silifke Belediye Başkan Adayımız Mücahit Aktan ile Mersinde ve Silifke’de hep birlikte tarihi başarıya imza atacağız. Birlikte Başaracağız” dedi.

MHP İlçe Başkanı Levent Nogay ise konuşmasında, “Memleketimizin geleceği için ortak bir noktada buluştuk. Gayet güzel oldu. Burada isimlerin hiç önemi yok. Kimin nerede olduğunun da önemi yok. Türkiye Cumhuriyeti’nin olduğu yer bizim beka dediğimiz yerdir. Ülkemizin içinde bulunduğu coğrafyada, bugün gelişen ve geldiğimiz noktada Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın yapmış olduğu görüşmeler neticesinde, Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürüteceğiz.  Sonuçta bize verilen bu görevi, bu yetkiyi en iyi şekilde vatandaşımıza, Mersinimize, Silifke’mize yerine getirmenin çaba ve gayreti içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Mücahit Aktan ise, “Devletimizin bekası, milletimizin saadeti ve Silifke’de yaşayan halkımızın layık olduğu hizmetleri almaya devam etmesi noktasında 31 Mart seçim kampanyamızı son hızla sürdürüyoruz. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte Silifke’de büyük bir başarıya hep birlikte imza atacağız. Cumhur İttifakı olarak, Silifke’de ve Büyükşehir Belediyesini biz kazanacağız. Bu azim ve gayretle de çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizlerin yanında olacak olan tüm teşkilatlarımıza şimdiden çok teşekkür ediyorum. İnşallah el birliği ile hizmetlerimizi ve birlikteliğimizin ne manaya geldiğini anlatarak büyük bir zaferi inşallah hep birlikte kazanacağız” dedi.

Yapılacak olan yoğun bir çalışma ile 31 Mart gecesi Silifke’de Cumhur İttifakı bayrağının dalgalanacağını ifade eden Mücahit Aktan, “Biz söz değil, özde bir ittifak yaptık. Cumhur İttifakı yapay bir ittifak değildir. Cumhur ittifakı bir menfaat pazarlığı değildir. Cumhur İttifakı bu toprakların bağımsızlığının tartışılamayacağının, ay yıldız bayrağın gönderde dalgalanacağının, birlikteliğinin ittifakıdır. Cumhur İttifakı beklentisiz ve çıkarsız vatanseverlerin bir araya geldiği bir ittifaktır. Biz inanıyoruz ki Silifke’de ve Mersin’de Cumhur İttifakı kazanacak ve büyük bir zaferi hep birlikte kutlayacağız. İnanıyorum ki 31 Mart seçimlerinde şehrimizde yaşayan her partiden vatandaşımız bu samimi yaklaşımımızın ve çalışmalarımızın karşılığında bizde desteklerini esirgemeyecekler ve yüksek bir oy oranı ile 31 Mart’ta büyük bir başarıya imza atacağız. Ondan sonra da herkesi kucaklayarak, herkese hizmet etme gayesi ile yolumuza devam edeceğiz ve yeni hizmetlerimizi de inşallah şehrimize kazandırarak, bu şehrin hizmetkarı olma yolunda hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

 
Tarih       : 19 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur