equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Ticaret’ten Ziraat Bankası Müdürü Şengül’e ziyaret

 
Ticaret’ten Ziraat Bankası Müdürü Şengül’e ziyaret

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ziraat Bankası Silifke Şube Müdürlüğüne yeni atanan Fatih Şengül’ü makamında ziyaret etti.

Daha önce Ziraat Bankası Mezitli Şubesine görev yapan Fatih Şengül’ü, Ziraat Bankası Silifke Şube Müdürlüğüne atanmasının ardından Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Silifke’de tarımdan, ticarete, sanayiden turizme her alanda çalışmalar yapıldığının altını çizen Başkan Nurettin Kaynar, “Bizler oda olarak her iş kolundan seçilen yönetici arkadaşlarımızla beraber, hizmet üretmeye, Silifke’nin var olan potansiyelini bir adım ileriye taşımaya gayret gösteriyoruz. Özellikle Ziraat Bankası’nın ticaretle uğraşan esnaflarımıza, sanayicilerimize ve çiftçilerimize daha çok katkı sunmasını istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerimizle sizlere yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Bizlerde Ticaret Odası olarak yapacağınız her çalışmada destekçiniz olacağız” dedi.

Tcaret ve Sanayi Odası’nın Silifke’nin lokomotifi durumunda olduğunu ve yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziraat Bankası Silifke Şube Başkanı Fatih Şengül, “Silifke’de görev yapmaktan son derece memnunum. Silifke özellikle tarım ve organize sanayisi ile ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan bir şehrimiz. Bu şehirde sizin gibi dinamik ve girişken bir oda başkanımız olduğu için şanslıyız. Ziraat Bankası Silifke şubesi olarak elimizden geldiğince tüm çiftçi, esnaf ve sanayici arkadaşlarımızın yanında olacağız. Bu ziyaretinizden dolayı sizlere ve yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 
Tarih       : 19 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur