equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Cumhur İttifakını Mersin’in her köşesinde iktidar yapacağız

 
Cumhur İttifakını Mersin’in her köşesinde iktidar yapacağız

Cumhur İttifakını Mersin’in her köşesinde iktidar yapacağız

Cumhur İttifakı Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan, MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ile MHP ve AK Parti Seçim Komitesi üyeleri Silifke’de ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Belediye Başkan adayı Aktan, “Cumhur İttifakını Mersin’in her köşesinde iktidar yapacağız” dedi.

Burada bir konuşma yapan MHP Silifke İlçe Başkan Levent Nogay, Mersin Büyükşehir ve 13 İlçede Cumhur ittifakı ruhunun  tam anlamıyla kucaklaştığını kaydederek; “Biz diyerek gönül ittifakı çoktan oluşmuştur.31 Mart akşamı Büyükşehir Belediyemizde ve 13 İlçemizde zafere ulaşarak, bu coşkuyu hep beraber yaşayacağız” dedi.

İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli de daha yaşanılabilir bir Silifke için hemşehrilerinden Büyükşehir adayı Hamit Tuna’ya ve İlçe Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan’a destek vermelerini isteyerek; “Biz bu memleketi ve bu memlekette yaşayan herkesi seviyoruz. Bu memlekette sağcı, solcu olur ama Silifke’den vatan haini çıkmaz. Cumhur ittifakı, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği, milletimizin bölünmemesi, bayrağımızın inmemesi ve ezanımızın dinmemesi için kurulmuş bir yapıdır. Bu yapıyı kimse bozamayacaktır. MHP olarak 13 ilçe ve Büyükşehir’de mücadele edeceğiz ve Cumhur İttifakını Mersin’in her köşesinde iktidar yapacağız” dedi.

Aktan; “Bizler ilçemizin ve esnaflarımızın sorunlarını biliyoruz. Demode siyasetçiler gibi insanlara iş vaadi verip oylarını istemiyoruz. İş vaadiyle umut tacirliği yapmıyoruz. Bizler proje insanıyız.  İstihdam ile ilgili projelerimizi hayata geçirdiğimizde ilçemizde işsizlik sorunu büyük ölçüde çözülecek. Büyükşehir yasası ile artık belediyelerin yetki alanları belli. Yetkilerin %30’u ilçe belediyelerde, %70’i büyükşehir belediyesinde. Bu yüzden ilçede kendimize destek isterken aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkanımız Hamit Tuna’ya da destek istiyoruz. Bu iki güç birleştiğinde, yanımıza Cumhur ittifakının sağladığı iktidar gücünü de aldığımızda çözemeyeceğimiz problem, yapamayacağımız proje kalmayacak. Mersin ve Silifke hak ettiği hizmetleri mutlaka alacaktır” dedi.

Cumhur İttifakı Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan da Silifkeli hemşehrilerinin teveccühü ve coşkusu karşısında heyecanlandıklarını belirterek; “Büyükşehirde Belediye Başkanımız Hamit Tuna’ya en iyi şekilde destek vereceğiz. Yerel yönetimler yasası ile birlikte işin ağırlığı Büyükşehirde. Onun için Büyükşehir’i almamız lazım. Bize tek elimizi değil, iki elimizi verin” dedi.

Silifke’de acil yapılması gereken projeleri hazırladıklarını belirten Mücahit Aktan; “Görüyoruz ki gönüller hazır. İnşallah hep birlikte öyle bir halay çekeceğiz ki 13 İlçemiz ve Büyükşehir başta olmak üzere hepsini açık ara alacağız. Burada acil yapılması gereken hizmetler anlamında notlarımızı aldık ve projelerimizi hazırladık. Tek başına değil bir yönetişim anlayışında hep birlikte yapacağız. İsrafçı değil, insaflı belediyecilik ve üreten belediyecilik diyoruz. Biz bugüne kadar yaptığımız hizmetlerde ve tesislerimizde işimizi bir defa yaptık ama tam anlamıyla yaptık. Bunu Silifke’de de gerçekleştireceğiz. Üreterek Silifke’yi daha yaşanılabilir bir ilçe yapacağız. Özellikle turizm anlamında İlçemizin pastadan pay alması için projelerimizi hayata geçireceğiz. Genel İdarenin projelerini, yerel idarenin projeleri ile birlikte entegre ederek, bu kenti uçuracağız. Sadece Türkiye özelinde değil, dünya kenti yapacağız “dedi.

 
Tarih       : 19 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur