equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke’mizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz

 
Silifke’mizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz

Göksu Mahallesi Abdi İpekçi Caddesinde bulunan esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunan Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, “Silifke’mizi birlikte yönetmeye devam edeceği” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Turgut, 5 yıl içerisinde yaptığı ve ikinci dönemde yapacak olduğu hizmetleri anlatarak, esnafla ve vatandaşlarla sohbetler etti. Turgut, her kesimden vatandaşlarla görüşmelerde bulunarak, işbirliği ve dayanışma içerisinde hizmet ve yatırım gerçekleştirdiklerini belirtti.

Kafelerde gençlerle bir araya gelerek sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Bugün bir kez daha gençlerimizdeki heyecanı gördüm. 2014 yılındaki yerel seçimlerden daha hareketli ve aktif olan gençlerimiz heyecanlı bir şekilde göreve hazırlar. Bir kez daha ilçemizde tarih yazarak 88 mahallede ve kent merkezimizde en yüksek oy oranıyla Silifke’mizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

‘SİZİN GİBİ PIRIL PIRIL GENÇLERLE BİR ARAYA GELMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM’

Temiz, dürüst ve katılımcı siyaset için gençlere mesajlar veren Başkan Turgut,” Biz siyasete başladığımız dönemde gerçek doğruları ilke kabul ederek yola çıktık. İşçinin köylünün ve gençlerin ihtiyaçları için mücadele ettik. İdealist bir gençlik hareketiyle hareket ettik. Bu yolda katılımcılığı esas alarak bir yoldaşlık kavramı oluşturduk. Gerek mesleğimde gerekse sosyal hayatımda disiplin ve dürüstlükten asla taviz vermedim. Belediye Başkanı olarak bu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyorum. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece sizlerle ilerlemekten gurur duyuyoruz. Siyasette temel değerlerden bir tanesi karşılıklı güven ortamıdır. Karşılıklı güven ortamının olduğu bir siyasi hayatta başarının geleceğine inanıyoruz. Önemli olan siyaset değil, önemli olan güven ve samimiyet içinde bir birlikteliktir. Bunlar olursa hepimizin savunduğu değerler daha üst noktaya çıkacaktır. Gelecek sizin ellerinizdedir. Tüm gençlerimizin desteğini ve katılımlarını bekliyorum” diye konuştu.

 
Tarih       : 14 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur