equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Aktan, “Silifke’de büyük bir başarıya imza atacağız”

 
Aktan, “Silifke’de büyük bir başarıya imza atacağız”

Cumhur İttifakının Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan, seçim çalışmalarını Zeyneli organize sanayi sitesinde sürdürdü. Aktan,  “Silifke’de büyük bir başarıya imza atacaklarını söyledi.

Devletimizin bekası, milletimizin saadeti ve Silifke’de yaşayan halkımızın layık olduğu hizmetleri almaya devam etmesi noktasında 31 Mart seçim kampanyamızı son hızla sürdürüyoruz diyen Mücahit Aktan, “ İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte Silifke’de büyük bir başarıya hep birlikte imza atacağız. Cumhur İttifakı olarak, Silifke’de ve Büyükşehir Belediyesini biz kazanacağız. Bu azim ve gayretle de çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizlerin yanında olacak olan tüm teşkilatlarımıza şimdiden çok teşekkür ediyorum. İnşallah el birliği ile hizmetlerimizi ve birlikteliğimizin ne manaya geldiğini anlatarak büyük bir zaferi inşallah hep birlikte kazanacağız” dedi.

Yapılacak olan yoğun bir çalışma ile 31 Mart gecesi Silifke’de Cumhur İttifakı bayrağının dalgalanacağını ifade eden Mücahit Aktan, “Biz söz değil, özde bir ittifak yaptık. Cumhur İttifakı yapay bir ittifak değildir. Cumhur ittifakı bir menfaat pazarlığı değildir. Cumhur İttifakı bu toprakların bağımsızlığının tartışılamayacağının, ay yıldız bayrağın gönderde dalgalanacağının, birlikteliğinin ittifakıdır. Cumhur İttifakı beklentisiz ve çıkarsız vatanseverlerin bir araya geldiği bir ittifaktır. Biz inanıyoruz ki Silifke’de ve Mersin’de Cumhur İttifakı kazanacak ve büyük bir zaferi hep birlikte kutlayacağız. İnanıyorum ki 31 Mart seçimlerinde şehrimizde yaşayan her partiden vatandaşımız bu samimi yaklaşımımızın ve çalışmalarımızın karşılığında bizde desteklerini esirgemeyecekler ve yüksek bir oy oranı ile 31 Mart’ta büyük bir başarıya imza atacağız. Ondan sonra da herkesi kucaklayarak, herkese hizmet etme gayesi ile yolumuza devam edeceğiz ve yeni hizmetlerimizi de inşallah şehrimize kazandırarak, bu şehrin hizmetkarı olma yolunda hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

 
Tarih       : 14 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur