equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Seçim Çalışmalarını aralıksız sürdüren Özel, “Her bir vatandaşımız kıymetlidir”

 
Seçim Çalışmalarını aralıksız sürdüren Özel, “Her bir vatandaşımız kıymetlidir”

Seçim Çalışmalarını aralıksız sürdüren Özel, “Her bir vatandaşımız kıymetlidir”

Silifke merkez ve mahallelerinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Silifke Belediye Başkan Adayı Özer Özel, vatandaşlarla bire bir görüşlerine devam ediyor.

Özer Özel, “Önümüzdeki çalışma süreci yoğun gidecek ve bu süreçte bizim çıkmış olduğumuz yolda bir yol haritamız olacak. Atılacak olan her adımın partimize yarar sağlayacağına inanıyorum. Biz her koşulda, genel merkezimizin istediği doğrultuda, yolumuzdan şaşmadan çalışmaya devam edeceğiz. Ben Silifke doğumlu biri olarak, kız çocuklarımın da burada, bu şehirde büyüyüp kendilerine burada bir hayat kurmalarını düşlüyorum. Bu doğrultuda kendi çocuklarımın yaşayabileceği bir şehri yaratmak adına bu yarışa girdim. Biz iyi zamanda da, kötü zamanda da partimizin bayrağını her yerde, her türlü müdafaa etmek ve dalgalandırmak adına, vazifeye atılırken bir an bile kaygı duymadım. 31 Mart’ta Mersin bölgesinde İyi Parti’nin başarılı olacağına inanıyorum ve bu süreçte gönül veren vermeyen, destekleyen desteklemeyen tüm Mersin ve Silifke halkına hayırlara vesile olmasını diliyorum. 31 Mart’ta Mersin ve Silifke’de İyi Olacağız” dedi.

Özer Özel, “Her kesimden vatandaşımıza hizmet etmenin verdiği gururla çalışmalara devam ediyorum. Ektiklerimizi biçerken görüyoruz ki çok güzel işlere imza atıp, çok güzel gönüllerde yer almışız. İçten gelen destekleriyle beni motive eden hemşehrilerim en büyük güç kaynağım oluyor, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Silifke için yapılacak işleri hep birlikte yapacaklarını belirten Özer Özel, “Yatırım, hizmet ve projeleri vatandaşlarımızla birlikte yapacağız. Önemli olan gönülleri kazanmak. Sabırla ve tevazuyla yeri geldiği zaman yapacak çok işimiz var. Hangi partiye rey verirse versin her bir vatandaşımız bizim için kıymetli olduğu gibi onların dualarında yer alıp onların sesi olmak bizler için şeref olacaktır. Silifke’yi hep birlikte yöneterek huzuru, güveni ve mutluluğu daim edeceğiz” diye konuştu.

 
Tarih       : 14 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur