equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Partili, Partisiz Tüm Mersinlilerin Oyuna Talibim

 
Partili, Partisiz Tüm Mersinlilerin Oyuna Talibim

Seçer, Silifke Belediye Başkan Adayı Mustafa Turgut ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.Emek vereni koruyan bir belediye başkanı olmak istiyorum diyen CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Ben Mersin’e yatırım vaat ediyorum. 24 saat çalışan, fakiri fukarayı, emek vereni koruyan bir belediye başkanı olmak istiyorum”  dedi.

Gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Kekeçoğlu ile bir süre sohbet eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ve Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut;  Silifke’de 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları anlattı. Turgut, ikinci dönem için de görev aldığında, Silifke’ye önemli projeler kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.

Turgut, “15 sene önce Silifke nasıldı, şimdi ne durumda? Son 5 yılda yaptığımız hizmetlerle Silifke’yi çağdaş bir kent haline getirdik” dedi.

Seçer, “Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ikinci dönemine gidecek. 5 yıl önemli hizmetler yaptı. İkinci 5 yıl daha güçlü olacak. Çünkü Vahap Seçer geliyor. Ağaç dallarıyla gürlermiş. Biz 100 yıllık bir çınarız, Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Köklerimiz derinlerde. Kuvva-i Milliye’de. Bize yakışanı yapacağız. 31 Mart’ta bahara ulaşacağız” diye konuştu.

Türkiye’nin ve Mersin’in en büyük derdinin yolsuzluklar olduğuna işaret eden Vahap Seçer, “Memleketin en büyük derdi hırsızlar. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin geliri ziyadesiyle iyi. Bu paraları çaldırmamak lazım. O kasaları alttan oyan, paracıkları çeken fareleri ayıklamak lazım” dedi.

Belediye başkan adayı olmadan 2 yıl önce çalışmalarına başladığını, iyi hazırlandığını kaydeden Vahap Seçer şunları söyledi: “Mersin’e hizmet etmeye hazırız. Mersin’in sorunlarını biliyoruz. Anamur’un  sorununu da biliyoruz, Büyükeceli’deki nükleer sorununu da biliyoruz, yılladır bitmeyen havalimanını da biliyoruz. Silifke’deki Seka’yı da biliyoruz. Mut’ta kayısı üreticisini de biliyoruz, Silifke’de çilek üreticisini de biliyoruz. Belediyecilik sadece yol yapmak, sinek ilacı sıkmak değil.  Belediyede para var. Yeter ki vizyon olsun. Yeter ki bilgili bir ekip oluşturulsun. Mersin’de sanayi var. Mersin’de tarım var. Silifke’de çilek, Lemas’ta limon, Anamur’da muz var. Bunları değerlendirmemiz lazım. Yoksulluk kader değil. Yoksulluktan kurtulmuş, refah içinde bir Mersin hayal ediyorum. Ben Mersin’e yatırım vaat ediyorum. 24 saat çalışan, fakiri fukarayı, emek vereni koruyan bir belediye başkanı olmak istiyorum.”

‘SİLİFKE İÇİN PROJELERİMİZ HAZIR’

Silifke’nin Mersin’in ve Türkiye’nin 0en güzel ilçelerinden biri olduğunu ifade eden Vahap Seçer, “Silifke’ye ilişkin önemli projelerimiz var. Büyükşehir desteğiyle önemli hizmetler vereceğiz. Altyapıyla ilgili sorunları var. Arıtma ile ilgili sorunları var. Tüm sahil kesimi için arıtma tesisleri projesi yapacağız, Silifke de bunlardan biri. Kent meydanı yapacağız. Kent meydanının olduğu yere gençlerimiz için bir merkez yapacağız. Gelsinler kitap okusunlar, internete girsinler, çaylarını kahvelerini içsinler, keklerini yesinler. Silifke’nin yeni bir otogara da ihtiyacı var. Söz veriyorum bu projeleri belediye başkanı olduğumda gerçekleştireceğim” ifadelerini kullandı.

 
Tarih       : 14 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur