equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Bütün Amatör Spor Kulüplerimizi Destekleyeceğim

 
Bütün Amatör Spor Kulüplerimizi Destekleyeceğim

Seçer; Lider Medcem Slifke Belediye Spor futbolcularını kutladı.

Seçim çalışmalarını Silifke’de Belediye Başkanı Mustafa Turgut ile birlikte sürdüren CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Göksu otelde kamp yapan Medcem Silifke Belediyespor’lu futbolcuları ziyaret ederek, destekleme sözü verdi.

Medcem Silifke Belediyespor Teknik direktör’ü Gürsoy Turan ve sporcularla sohbet eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Bölgesel Amatör Lig 5. Guruptaki başarılarından dolayı takımı kutladı.

Belediye başkanı olduğu zaman tüm amatör spor kulüplerini destekleyeceğini ve belirli bir bütçeyi spora ayıracağını ifade eden Seçer, “Bende gençlik yıllarımda futbol oynadım. İyi bir Fenerbahçe taraftarıyım. Kentimizin takımı Mersin İdmanyurdu’da, İlçemin takımı Tarsus İdmanyurdu’da Medcem Silifke Belediyespor’da benim için çok önemli. Amatör sporu önemsiyoruz. Bütün yapıların mutlaka destek vermesi gereken alanlardır amatör spor kulüpleri. Amatör Spor kulüpleri konusunda da çalışmalarımız yaptık. Amatör sporlara ilişkin bir kurul oluşturmayı düşünüyorum. Bu yapı içerisinde daha önce spor camiasından olan arkadaşlarımıza yer vereceğim. Çünkü saha deneyimi önemli. Spor yapmış insanlarla bu konunun planlanıp konuşulmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Oluşturulacak komisyonla Mersin’de 13 ilçede tüm amatör spor kulüplerine neler yapılabilir, nasıl yardımlar yapılabilir, bu yardımlar nasıl ulaşabilir, etkili bir yardımı nasıl yapabiliriz bunları konuşacağız. Bunları planlayıp hayata geçireceğiz. Önemli bütçelerimiz olacak amatör spor kulüplerimiz için. Profesyonel hayata oradan sporcuların yetişmesi gerekiyor. Belediye olarak bizde üzerimize düşen görevi yapacağız” dedi.

Seçer konuşmasının devamında, “Medcem Silifke Belediyespor, Mut ve İçel spor aynı gurupta mücadele ediyor. Bunların hepsi bizim göz bebeğimiz. İyi olan kazansın, iyi olan şampiyon olsun. Şuanda Silifke Belediyespor iyi gidiyor ve liderlik koltuğuna oturdu. Tüm amatör spor camiasına başarılar diliyorum” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, yapılan görüşmelerin ardından Takımla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
Tarih       : 11 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur