equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Silifke’nin Bir 15 Yıl Daha Kaybetmeye Zamanı Yok

 
Silifke’nin Bir 15 Yıl Daha Kaybetmeye Zamanı Yok

Zaman birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenme vaktidir. CHP’nin  Başkan adayları tanıtımında Birlik ve beraberlik mesajı verildi.

CHP Silifke İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Tanıtım Toplantısı muhteşem oldu. Davullu zurnalı yapılan aday tanıtım toplantısına, binlerce vatandaşın yanında, Büayükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer,İl Başkanı Adil Aktay, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkan adayı Abdullah Özyiğit, Mut Belediye Başkan adayı Mehmet Saydam, Silifke Belediye Başkan aday adaylarından Çağatay Akyürek, Bünyamin Uçar ve Ayşe Doğan katıldı.

ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE KENETLENME VAKTİDİR

Başkan adayları toplantısında coşkulu kalabalığa seslenen Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Artık Silifke’nin bir 15 yıl daha kaybetmeye zamanı yok. Zaman birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenme vaktidir’ dedi.

Tanıtım toplantısında Vahap Seçer ve Mustafa Turgut’un yanı sıra CHP İl Başkanı Adil Aktay, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkan adayı Abdullah Özyiğit, Mut Belediye Başkan adayı Mehmet Saydam, Silifke Belediye Başkan aday adaylarından Çağatay Akyürek, Bünyamin Uçar ve Ayşe Doğan da katıldı.

CHP Silifke İlçe Başkanlığı, CHP’den yeniden aday gösterilen mevcut belediye başkanı Dr. Mustafa Turgut ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer için tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya çevre il ve ilçelerden belediye başkan adayları da katılarak, Silifke’de Dr. Mustafa Turgut’a bir dönem daha destek verilmesini istediler.

‘SİLİFKE İÇİN DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR’

Parti İlçe binası önünde vatandaşlara seslenen CHP Silifke Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Silifke’de 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları anlatarak ikinci dönem için de görev aldığında, Silifke’ye önemli projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Turgut, “15 sene önce Silifke nasıldı, şimdi ne durumda? Son 5 yılda yaptığımız hizmetlerle Silifke’yi çağdaş bir kent haline getirdik” dedi.

Partililerin alkışları arasında konuşmasını sürdüren Başkan Mustafa Turgut, “Biz hep birlikte az zamanda büyük işler başardık. Çalışan, üreten, paylaşan bir Silifke yaratacağız demiştim. Hiçbir belediye başkanı bunu tek başına yapamaz. Bu emek hepimizin. Bu sonuç sizlerin alın teri. Bu sonuç yürek birlikteliği, gönül birlikteliği, omuz omuza vermenin sonucudur.

Biz bu toprakların insanıyız. Bizim bir tek yolumuz var; çalışmak, başarılı olmak. Benim anlayışımda yenilgi, mahkûmiyet, ağlamak, sızlamak yok. İkinci dönem takdiriyle, sorumluluğuyla bundan sonra çok daha fazla çalışacağız. Çıraklık dönemi bitti, kalfalık dönemini hep birlikte yaşayacağız. Kendimize inanacağız, yüreğimize, bileğimize inanacağız. Bizim bu topraklarda kökümüz var. Bu topraklarda demokrasi ve özgürlük mücadelesinin neferleri olacağız. Silifke’de kaliteyi daha yukarı taşıyacağız. Hiç kimsenin hayal edemeyeceği belediyeciliği göstereceğiz. Bu daha başlangıç, mücadeleye devam edeceğiz. Sizlere inanıyorum, yüreğinize güveniyorum, yüreğinizden öpüyorum. Çünkü bu yüreklerin namuslu, hakça yürekler olduğunu biliyorum. Bizler yoldaşız, kardeşiz” dedi.

VAHAP SEÇER, ‘SİLİFKE’DE MUSTAFA, MERSİN’DE VAHAP SİZLERE HİZMET ETMEYE GELİYOR’

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer,  “Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ikinci dönemine gidecek. 5 yıl önemli hizmetler yaptı. İkinci 5 yıl daha güçlü olacak. Çünkü Vahap Seçer geliyor. Ağaç dallarıyla gürlermiş. Biz 100 yıllık bir çınarız, Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Köklerimiz derinlerde. Kuvva-i Milliye’de. Bize yakışanı yapacağız. 31 Mart’ta bahara ulaşacağız” diye konuştu.

Türkiye’nin ve Mersin’in en büyük derdinin yolsuzluklar olduğuna işaret eden Vahap Seçer, “Memleketin en büyük derdi hırsızlar. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin geliri ziyadesiyle iyi. Bu paraları çaldırmamak lazım. O kasaları alttan oyan, paracıkları çeken fareleri ayıklamak lazım” dedi.

Silifke’nin Mersin’in ve Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olduğunu ifade eden Vahap Seçer, “Silifke’ye ilişkin önemli projelerimiz var. Büyükşehir desteğiyle önemli hizmetler vereceğiz. Altyapıyla ilgili sorunları var. Arıtma ile ilgili sorunları var. Tüm sahil kesimi için arıtma tesisleri projesi yapacağız, Silifke de bunlardan biri. Kent meydanı yapacağız. Kent meydanının olduğu yere gençlerimiz için bir merkez yapacağız. Gelsinler kitap okusunlar, internete girsinler, çaylarını kahvelerini içsinler, keklerini yesinler. Silifke’nin yeni bir otogara da ihtiyacı var. Söz veriyorum bu projeleri belediye başkanı olduğumda gerçekleştireceğim” ifadelerini kullandı.

İLÇE BAŞKANI SUNGUR, ‘SİLİFKE CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN KALESİ OLACAKTIR’

Silifke’nin emeğin, Cumhuriyetin, Mustafa Kemal Atatürk’ün kalesi olduğunu ve bu bilinçle daha çok çalışmaya devam edeceklerini söyleyen CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur, “Nazım’ın dediği gibi ‘En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız.’ O güzel günleri çok çalışarak hep birlikte yaşayacağız. Silifke’yi Cumhuriyet Halk Partisi’nin kalesi yapacağız” dedi.

 
Tarih       : 11 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur