equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Cinbir, “Muhtarlarımız proje getirsin hayata geçirelim”

 
Cinbir, “Muhtarlarımız proje getirsin hayata geçirelim”

Cinbir, “Muhtarlarımız proje getirsin hayata geçirelim”

Silifke’nin mahalle muhtarlarıyla bir araya gelelen Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir,  “Muhtarlarımız proje getirsin hayata geçirelim” dedi.

Silifke Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Muhtarlar toplantısına Kaymakam Şevket Cinbir başkanlığında, ilçe protokolü, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.  Kaymakam Cinbir, toplantıda Silifke’de yapılan projeler, güvenlik, altyapı, sağlık, eğitim, tarım gibi kamu hizmetleri hakkında bilgilendirmek için  böyle bir toplantı yaptığını belirterek, “Köylerin sorunlarının çözümü ve köylere daha fazla hizmet götürmek için mücadele ediyoruz” dedi.

Muhtarların sorunlarını ve taleplerini değerlendiren Kaymakam Cinbir, ilgili kurum amirlerine eksik ve noksanlıkların giderilmesi ile ilgili talimatlar verdi. Muhtarlar ise düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılardan “Kaymakam beye teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 
Tarih       : 11 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur