equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Gökçel, Silifke’de esnaf ziyaretlerinde bulundu

 
Gökçel, Silifke’de esnaf ziyaretlerinde bulundu

Silifke’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Silifke İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Daha sonra Milletvekili Gökçel,partililerle birlikte İlçe Ziraat Odasını, basın mensuplarını ve esnafları ziyaret etti.

‘BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE OLMALIYIZ’

Milletvekili Cengiz Gökçel’in Silifke’deki ziyaretlerine İlçe Başkanı Cemil Sungur, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Kadın Kolları Başkanı Şerife Yörükçü, Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Genç ile partililer birlikte katıldı.

CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur’dan parti çalışmaları, ilçenin sorun ve sıkıntıları hakkında bilgiler alan Gökçel, yaklaşan yerel seçimlerde CHP’nin Silifke’de yeniden kazanması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, belediye seçimlerinin kazanılması gerektiğini belirtti. CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, “Hepimizin arzusu, ülkemizin her yerinde mutluluk, barış ve iş olması. Silifke’de Cumhuriyet Halk Partili ve sosyal demokrat bir belediyede olmak bizler için onur vericidir. Partililerimizin ve Silifke halkımızın takdiriyle Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut’un burada yeniden aday gösterilmesi ve yeniden kazanması için herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir. İnşallah diğer aday adayı arkadaşlarımızın da katkısı, birlik ve beraberlik içerisinde el ele vererek Silifke’yi CHP’nin kalesi haline getireceğiz. Ama ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Gerçekten de her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Daha fazla barış diyoruz, daha fazla özgürlük ve demokrasi diyoruz” dedi.

Partililerin taleplerini, sıkıntılarını dinleyerek tek tek not aldıran Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Ziraat Odası Başkanlığını, yerel basını ve esnafları ziyaret ederek, 30 Mart yerel seçimlerinde partisine ve başkan adayı Dr. Mustafa Turgut’a destek istedi. Gökçel, ‘Önce Türkiye’ anlayışıyla halkın mutluluğu, refahı ve huzuru için en iyi şekilde çalışacağız. Türkiye’nin kurucu partisi olan CHP’nin her milletvekili daha önce olduğu gibi büyük bir sorumluluk bilinciyle görev yapmaktadır. Daha yaşanabilir bir Silifke ve Türkiye için canla başla, gece-gündüz demeden, milletvekillerimizle, il ve ilçe örgütlerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte çalışacağız” dedi.

 
Tarih       : 11 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur