equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Mücahit Aktan’a Kurbanlı Karşılama

 
Mücahit Aktan’a Kurbanlı Karşılama

MHP Silifke İlçe teşkilatı Ankara’dan dönen Silifke Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı MHP’li Mücahit Aktan’ı, Kabasakallı mahallesi girişinde büyük bir araç konvoyu ile karşıladı.

MHP Silifke İlçe Teşkilatı Aday tanıtım programı kapsamında, Cumhur İttifakı adayı Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’yı ve Silifke Belediye Başkan dayı Mücahit Aktan’ı Kabasakallı mahallesi girişinde davul zurna eşliğinde karşılanıp, konvoy düzenlendi.

Silifke sokaklarından konvoy eşliğinde MHP Parti binası önüne gelen Mersin Büyükşehir Adayı Hamit Tuna ve Silifke Adayı Mücahit Aktan’a, MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Mersin Milletvekili Olcay Klavuz, Baki Şimşek, MHP İlçe Başkanı Levent Nogay ve parti yöneticileri ile çok sayıda partili eşlik etti.

Silifke’de sizlerle bir arada olmaktan, sizlerin soluğu havayı solumaktan çok mutluyum diyen MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, “Bu memleketi, insanını seviyoruz. Bu memlekette sağcı olur, solcu olur ama bu memlekette vatan haini olmaz. Bu güzel memleketimizi daha da güzelleştirmek için Mücahit Aktan ve Hamit Tuna başkan adaylarımla çalışacağız. 12 Yıl Silifke Ülkü Ocaklarında başkanlık yaptım, sonrasında Ülkü Ocakları Genel Merkezinde görevde bulundum. Hep bu memleketin çocukları okuyacak diye uğraş verdim. Bu memlekete hizmet edecek nesiller yetişin diye çabaladım. İnsanın en hayırlısı insana hizmet edendir. Bizlerde varlığımızla, bütünlüğümüzle b memlekete hizmet için varız.

Cumhur ittifakının kurulma sebebi Bilge Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan beyfendinin birleşmesindeki bu amaç Türkiye’nin geleceği içindir. Geçmiş yıllarda muhalefetler yapıldı, ama hep MHP ülke için seviyeli bir muhalefet yaptı. Cumhur İttifakı ülkenin geleceği. Çocuklarımızın geleceği, bu memleketin bölünmemesi, ezanın dinmemesi ve bayrağın inmemesi için kurulmuş bir yapıdır. Bu yapıyı kimse bozamayacaktır. Bu yapının adayı Silifke’de Mücahit Aktan, Mersin’de Hamit Tuna’dır” dedi.

Silifke Belediye Başkanlığını şimdiden müjdeliyorum diyen Cumhur İttifakı adayı MHP’li Mücahit Aktan, “ Bu coşkulu karşılama bizleri bir kez daha heyecanlandırdı. Silifke’ye hizmet etmek istiyorum. Silifke’ye sadece park bahçe, çiçek işleri yapıp çöp toplayan belediye başkanı olmak istemiyorum. Vizyonu değiştirici bir belediye başkanı olmak istiyorum. Böyle bir gücü ancak Büyükşehir belediyesinin alınmasıyla sağlayabiliriz. Büyükşehir belediyesini almadan çok mutlu bir başkanlık yapabileceğimize inanmıyorum. Yerel yönetimler yasasıyla birlikte işin ağırlığı Büyükşehirlerde. Büyükşehir alınmadan burada sadece park bahçeleri temizleyen, çöpler alan bir belediye başkanlığından öte gidemeyiz. Bu gün ki ilgi ve alaka bizlere gösterdi ki biz Silifke Belediye Başkanlığını aldık. İnşallah Büyükşehir’i de alacağız. İl Başkanım sayın Zeynel Uğur Gölgeli beye en büyük yüzdeyle ilçesini kazanan belediye başkanı olma sözünü verdim. Birlikte başaracağız bunu. İnşallah bundan sonra projelerimizi ve yapacağımız icraatlarımızı halkımıza anlatacağız. Her kesin ve kesimin oyuna talibiz. 1 Nisan’da emanet bıraktığımız belediyemizi tekrar geri alacağız” dedi.

Hem Mersin Büyükşehir’i hem de tüm belediyeleri Cumhur İttifakı kazanacak diyen Cumhur İttifakı adayı Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, “11 Eylül tarihinden itibaren Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak çıktığımız bu yolda Mersinimizde bize gösterilen teveccühten çok memnunuz. Bu demek oluyor ki biz insanlarımız ile bir gönül bağı kurmuşuz” dedi.

3 dönemdir Toroslar’da açık ara Belediye Başkanı olduklarını ve hiçbir zaman popülist siyaset yapmadıklarına dikkat çeken Başkan Tuna; “Her dönem seçim zamanı ne söz verdiysek Allah’a şükürler olsun ki alnımızın akıyla hemşehrilerimizin huzuruna çıktık. 24 yıldır aktif siyasetin içerisindeyiz. Hiçbir zaman yalan yanlış söylemlerde bulunmadık ve popülist siyaset yapmadık. Alnımızın akıyla Mersinimizde hizmete talibiz” dedi.

Ben siyaseti tek başına oynanmayan, çiftetelli gibi olmayan bir halay gibi görüyorum diyen Tuna, “Müziğin ritmi ile halayın ritmi bir birini yakalar senkronize olursa, o halayı herkes seyreder ve alkışlar. Bu seçimdeki halayımız biraz farklı olacak. İttifaktan ötürü adeta horon ile Atabırını birleştireceğiz. İttifakta var olan iki siyasi partinin bütün yöneticilerini adaylarını hep birlikte destekleyeceğiz. Cumhur İttifakı ile 13 İlçemiz ve Büyükşehir’i açık ara kazanacağız. Buna inancımız tam. Bunun için rehavete kapılmadan yılmadan, yıkılmadan çalışacağız” dedi.

İlçe Belediye Başkanlığı zordur diyen Tuna, “Silifke’de olan biten her şeyden belediye başkanını sorumlu tutarlar. Onun için buna hazır ol, ayrımız gayrımız olmayacak. Burada acil yapılması gereken projeler anlamında biz notlarımızı aldık. Sizlerin de önereceği projeler varsa onları da değerlendireceğiz. Ortak akılla yöneteceğiz. Ben yaptım oldu olmayacak. Her yaptığımız işi bir defa ve tam manasıyla yapacağız. İsrafçı değil, insaflı ve üretken belediyecilik anlayışı ile çalışacağız.

 
Tarih       : 01 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur