equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Medcem Silifke Belediyespor Zirve İnadını Sürdürüyor: 2-0

 
Medcem Silifke Belediyespor Zirve İnadını Sürdürüyor: 2-0

BAL ligi 5. grupta mücadele veren temsilcimiz Medcem Silifke Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde çıktığı Talasgücüspor karşılaşmasından Necati ve Azat’ın attığı gollerle 2-0 galip ayrıldı.

Hafta içerisinde Teknik Direktör Yılmaz Özlem, yardımcı hocalar Selehattin ve Selçuk’un Medcem Silifke Belediyespor takımından ayrılıp İçelspor’la anlaşması ile boşalan geçici olarak göreve getirtilen Mustafa Arslanoğlu, Fatih Sayım ve Kaptan Tufan Esin’in takımın başında çıkması ile tribünler adeta coştu. Lig başladığı günden bu zamana kadar tribünler böyle kalabalık görmemişti.

BU LİGDE HER ŞEY OLABİLİR

Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Şimşek yaptığı açıklamada, “Talasgücü spor maçında ilk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıttık. Fakat ikinci yarıda bireysel hatalar ile ve zaman zaman oyunun belirli bölümlerinde oyundan düştük. Taraftarımız biraz sabırlı olsun. Önümüzde ki haftalarda bambaşka bir Medcem Silifke Belediyespor izlettireceğiz. Önümüzde ki maçları da kayıpsız geçmek istiyoruz. Bu ligde her şey olabilir” dedi.

PAS YAPAN BİR TAKIMIZ

Ahmet Şimşek,  “Disiplin konusunda daha derli ve toplu oynamak zorundayız. Bizler futbol oynamayı isteyen, arzulayan bir takımız, o yüzden sahaya çıkıyoruz. Maçlarda görüldüğü üzere pas yapan bir takımız. Medcem Silifke Belediyespor’umuzun aldığı galibiyet ve izlenmesi oldukça keyifli bir takım olması bizleri oldukça mutlu ediyor. Takıma ve teknik heyete her zaman her yerde destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Medcem Silifke Belediyesporumuzun sezon sonunda hak ettiği yerde olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

FUTBOLCULARIMI VE TEKNİK EKİBİMİZİ KUTLUYORUM

Ahmet Şimşek, “Biz başarıya inandık, azim ve kararlılıklar inanarak takımın hassas noktalarını görerek, açıklarını kapatarak ve bizim de onursal olarak destek düşüncesi içerisindeyiz. Burada ki en önemli başarı aile içinde hareket etmeleridir. Amacımız Küçük olan ilçemizi bir noktada toparlayabilmektir. Burada ilçemizi sportif anlamda ismini duyurmaktan daha ziyade halkımızı bir noktada nasıl kenetleyebilmeliyiz düşüncesiyle futbol ön plana çıktı. Gerçek anlamda ilçe kenetlendi, herkes bu takıma sahip çıkmak zorundadır. İlçe içerisinde dün zıt noktada olan görüşlüler bir ideal uğruna tek ses olarak Medcem Silifke Belediyespor maçlarını izlemeye geliyorlar. Silifke halkı maç günlerini iple çekiyorlar ve burada olan başarıda kendi paylarının da olmaları nedeniyle mutluluk içerisinde yorum yapıyorlar”

 
Tarih       : 01 Şubat 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur