equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

Medcem Silifke Belediyespor, Arena’da İçelspor’a Kök Söktürdü: 1-1

 
Medcem Silifke Belediyespor, Arena’da İçelspor’a Kök Söktürdü: 1-1

Medcem Silifke Belediyespor, Arena’da İçelspor’a Kök Söktürdü: 1-1

Deplasman fatihi Medcem Silifke Belediyespor, Taraftarının da desteğiyle Mersin Arenada  istediğini aldı.

Milyonları harcayarak şampiyonluk hedefleyen İçel spor karşısında çok kısıtlı imkanlarla mütevazi bir takımla sahaya çıkan Medcem Silifke Belediye Spor, Karşılaşma süresince İçel sporlu futbolculara sahayı dar etti. Belediye sporun golü yine Necati’den geldi.

BELEDİYESPORLU FUTBOLCULAR ELLERİNDEN GELENİ YAPTI.

BAL Ligi 5. grupta Ligin ikinci yarısının ilk maçında İçelspor ile deplasmanda Mersin Arena stadyumunda karışlaşan temsilcimiz Medcem Silifke Belediyespor karşılaşmadan 1-1 berabere ayrıldı. 90 dakika oyundan kopmayan Silifke Belediyespor İçel spora adeta kök söktürdü.

Karşılaşma süresince İçelsporlu futbolculara sahayı dar eden Medcem Silifke Belediyesporlu futbolcular sahada ellerinden geleni yaptılar. Milyonları harcayarak şampiyonluk hedefleyen İçel spor karşısında çok kısıtlı imkanlarla mütevazi bir takım oluşturan temsilcimiz Silifke Belediyesporun golünü Necati attı.

Maçta birçok gol pozisyonuna girdiklerini ancak bunu değerlendiremediklerini dile getiren tecrübeli teknik adam Yılmaz Özlem, “Maçın geneline baktığımızda ilk 15 dakikada baskımızı arttırdık. Gol pozisyonlarına girdik ancak o pozisyonları kaçırdık. 90 dakika oyundan kopmadık. Gol bölgelerinde yakaladığımız pozisyonları gole çevirebilmiş olsaydık, maç farklı bitebilirdi. Futbolcu kardeşlerim sahada ellerinden geleni yaptılar ama maalesef 1-1 berabere kaldık, üzgünüz. Bunun üstesinden geleceğimize eminim ilerleyen maçlarda da üstüne koyarak kesinlikle bu yarışın içerisinde olacağız. Ataklarımızı daha iyi sonuçlandırdığımız zaman daha farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır” dedi.

Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Şimşek ise, Kazanmaları gereken bir maçı berabere tamamladıklarını belirterek, “İlk dakikadan itibaren her an gol aramaya çalıştık. İlk yarı girdiğimiz pozisyonlarda son vuruşları yapamayınca gol olmadı. Hızlı geçişlerle topu karşı kaleye taşımaya çalıştık ama bir türlü 2. golü bulamadık” diye konuştu.

Son dakikalarda rakibin tehlikeli pozisyonları olduğunu hatırlatan Şimşek, “Maç 1-1 bittiği için üzgünüz. Belki oyuncu değişikleri anlamında takımızın temposunu yükseltmeye çalıştık ama olmadı. Futbolda galip gelemiyorsan yenilmeyeceksin. Yinede 1 puan aldığımız için sevinçliyiz. Bu maç geride kaldı. Önümüzde ki maçlara bakacağız” dedi.

Ahmet Şimşek, “Bu sezon da inşallah Medcem Silifke Belediyesporu layık olduğu yerlere getirmek için çabalayacağız. İçel spor takımı önünde ayakta kalan daha çok diri görünen bizdik. Futbolcularımı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

BİZ SAHADA 11 KİŞİYİZ 12’İNCİ ADAM DA TRİBÜNDE

Taraftarın desteğinin teknik heyet ve takım için çok önemli olduğuna vurgu yapan Ahmet Şimşek, “Silifke’de taraftar desteği gerçekten çok güzel. Geçtiğimiz sezon sorunlu maçlar oldu tabi bunda karşı tarafın tahrikleri de vardı. Benim taraftarımıza çağrım bu sezon oynayacağımız BAL ligi direk Türkiye Futbol Federasyonunu bağlıdır. Tahrikler konusunda daha dikkatli olmak zorundayız. Biz sahada 11 kişiyiz 12’inci adam da tribünde. Taraftarlarımız 12. Adam olarak bize inanılmaz bir katkı sağlıyorlar. Taraftarlarımızın bize yeni sezonda, 3 Lig yolunda da destek vereceklerini biliyor ve bekliyoruz” diye konuştu.

MEDCEM SİLİFKE BELEDİYESPOR HER ZAMAN BİR ÜSTÜ HEDEFLER

Medcem Silifke Belediyespor’un her zaman iddialı olduğunu, bu sezonda iddialı bir takım olacağını dile getiren Ahmet Şimşek, “Biz hiçbir zaman bulunduğumuz yeri koruyalım mantalitesi ile başlamadık. Her zaman üstü hedefledik. Bu doğrultuda yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Çok iyi bir hava yakaladık inşallah bu daha da iyi olacak. İnşallah hedefe ulaşacağımızdan hiçbir şüphemiz yok” dedi.

 
Tarih       : 28 Ocak 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur