equalizer.gif (240Ã?320)
 
 
SİLİFKE'NİN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN SİZİN SESİNİZ
 
 

İstanbul’da Çok İyi Bir Derece Yapacağım

 
İstanbul’da Çok İyi Bir Derece Yapacağım

İstanbul’da Çok İyi Bir Derece Yapacağım

Yeni Göksu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Şengi’yi ziyaret eden Songül Bulut, “İstanbul’da yapılacak olan salon Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyorum. Güzel bir dereceyle Silifke’ye döneceğimi umut ediyorum” dedi.

İstanbul’da yapılacak olan salon Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan Songül Bulut Yeni Göksu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Şengi’yi ziyaret ederek, “İstanbul’da yapılacak olan salon Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyorum. Güzel bir dereceyle Silifke’me döneceğimi umut ediyorum” dedi.

Bulut yaptığı açıklamada, “Atletizm hayatıma ilkokul 4.’cü sınıfta başladım. Bir yarışma üzerine yapılan seçmede 3.’cü olmuştum. Ortaokulda Uğur Yılmaz tarafından atletizm takımına alındım. Bu şekilde okul sayesinde kendimi geliştirdim. O zamanlar Atatürk Ortaokulunda okuyordum. Öğretmenimin beni antrenmanlara çağırması ve atletizme adımımı atmam bu şekilde başladı. Takımda belki de en kötü koşan kızlardan birisiydim. Beni en yakın arkadaşlarım geçiyor ve dalga geçiyorlardı. Ben ise pes etmeden çalışmalara devam ettim. Benden iyi ve hızlı olanları hocamız o sene okul yarışlarına götürdü. Ben o zamanlar fazla da iyi değildim. Sezon yazın bitiyor atletizmde bizim takım ise çalışma yapmıyordu. Yazları ben Taşucu’nda dedemlerde kaldığım için her gün kendime idman ayarlar çalışırdım. Kumda koşar kendimi daha iyi olacağım konusunda telkin ederdim. Tüm yaz mevsimini bu şekilde geçiriyordum. 7. sınıfa kadar böyle çalıştım. Bu sene içerisinde kendimi gösterdim. Beni yarışmalarda geçen kızları geçer oldum. İlk yarışım değildi. 6. sınıfta 2 tane yarışmaya gittim. İlk yarışmamda Mersin 3.sü olmuştum. Uzun atlama yapıyordum. Sezonun ilk yarışması ve ben heyecanlıyım. 1.’cilik duygusunu o yarışmada tatmıştım. Ama yaptığım yan branş yüzünden dereceye girememiştim. Ve bu beni çok üzdü. Ama pes etmek için neden değil çünkü kazanmak için istemek gerekir. Eğer istiyorsan tuttuğunu koparırısın. Ben başarının geleceğinden ümidimi kesmedim. Bunların üzerine bir çok yarışmaya gittim. Türkiye Şampiyonası, bölge yarışması, İl, ilçe kulüp yarışmalarına dahil oldum. Ve bir çok konuda başarı elde ettim. Şu an çalışmalara devam ediyorum. Programlarıma göre çalışıp düzenli bir şekilde sporumu yapıyorum. Koşmak aslında o kadar kolay bir iş değil. Herkes yapamaz. Şimdi İstanbul’da yapılacak olan salon Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyorum. Güzel bir dereceyle Silifke’me döneceğimi umut ediyorum” dedi.

 
Tarih       : 28 Ocak 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur